Nasi konjak kering Nasi Shirataki | Ketoslim Mo
Katrangan Produk
Wanguné padha karo beras biasa, nanging luwih migunani kanggo kesehatan.beras shiratakirendah kalori lan karbohidrat, mula sampurna kanggopanggantos dhaharanyen sampeyan nyoba ngurangi bobot awak utawa ngontrol gula.Nyampur karo sega saben dina uga migunani.Beras konjak garingdigawe saka oyot-oyotetanduran konjaklan nduweni bahan-bahan sing resik lan bisa dilacak, dadi alternatif sing sampurna kanggo beras biasa.
Informasi nutrisi
| Nilai Khas: | Saben 200g(sega garing sing wis dimasak) |
| Energi: | 28.4kkal/119kJ |
| Lemak Total: | 0g |
| Karbohidrat: | 6g |
| Serat | 0.6g |
| Protein | 0.6g |
| Natrium: | 0mg |
| Jeneng produk: | Shirataki garingBeras Konjak |
| Spesifikasi: | 200g |
| Bahan Utama: | Banyu,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 5Kkal |
| Fitur-fitur: | Bebas gluten/ Rendah protein/ Rendah lemak |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg (saka desain nganti produksi) 2. Luwih saka 10 taun pengalaman 3. Layanan OEM ODM OBM 4. Conto gratis 5. Jumlah pesenan minimal sing sithik |
Fakta babagan Beras Konjak Shirataki
Nasi Shirataki(utawaberas konjak garing) digawe sakatanduran konjaklan ngandhut 97% banyu lan 3% serat.
Beras garing dadi elastis lan nduweni tekstur kaya jeli sawise nyerep banyu lan direndhem.
Beras konjak garing minangka panganan sing apik kanggo ngurangi bobot awak lan ngontrol gula, amarga saben 100 gram beras konjak garing mung ngandhut 73KJ kalori lan 4,3 gram karbohidrat, lan kandungan lemak lan gulane yaiku 0.
Tekstur beras shirataki bakal owah sawise dibekukan, mula aja dibekukan produk sing digawe saka beras shirataki! Simpen ing suhu ruangan!
Pandhuan Masak
(Perbandingan beras lan banyu yaiku 1:1,2)





