Beras Rendah Karbohidrat,Beras Mutiara Putih Konjak | Ketoslim Mo
Babagan barang
Bahan-bahan utama sakaberas mutiara konjakyaiku: oyot konjac lan banyu; bahan utama konjac yaiku glukomanan, yaiku jinis serat pangan sing migunani kanggo awak manungsa. Sawise mlebu ing usus, bakal nyerep banyu lan ngembang kanggo ngasilake rasa wareg, saengga nyuda mangan; kapindho, uga nduweni efek ningkatake lingkungan usus, nyepetake peristaltik usus lan ningkatake sembelit. Ing wektu sing padha, beras konjac ora duwe gula, kalori rendah, lankarbohidrat rendahIki bisa ngganti beras biasa lan tukuKetoslim Mokonjakberas mutiarasupaya pola makanmu luwih sehat.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Beras mutiara konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/tanpa gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 125KJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 6.4g |
| Natrium: | 12mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Apa kowe ngerti beras endi sing nduweni kandungan karbohidrat paling endhek?
| Langkah 1 | Sing sampeyan ora ngerti yaiku beras liar uga minangka sumber nutrisi liyane sing apik, kalebu seng, vitamin B6, lan asam folat. Beras liar nduweni kandungan karbohidrat sing luwih endhek tinimbang jinis beras liyane, kanthi 32 gram karbohidrat bersih saben cangkir beras sing wis dimasak (164 gram). |
| Langkah 2 | Sabanjure yaiku beras sing digawe saka konjac, amarga konjac dhewe minangka tanduran hidrat rendah karbohidrat, panganan sing ana gandhengane karo konjac sing diasilake, kalori uga sithik banget, mula ora perlu kuwatir babagan masalah tingkat gula getih. |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
apa kuwi beras konjak?
Beras konjak buatan digawe saka bubuk konjak alus lan bubuk mikro kanthi teknologi unik. Wangune meh padha karo beras alami, rasane alus lan ketan, elastis, bisa dimasak kanthi bebas nganggo serat kasar kanthi energi panas sing rendah.
beras endi sing paling sithik karbohidrate?
Panganan rendah karbohidrat utamane beras, gandum, jagung, oat lan panganan liyane, banjur kalori paling endhek yaiku beras Konjak, serat dhuwur lan kalori rendah, karo konjak digawe saka beras oat, saliyane kanggo bubur beras, masak bubur millet, bubur beras, utawa bubur dhaharan, kalori dibandhingake karo beras, luwih murah, uga minangka pilihan sing apik.
Apa bedane beras konjak lan beras mutiara konjak?
Komposisi beras konjak lan beras mutiara konjak padha, bubuk alus konjak, bahan utama yaiku bubuk mikro, digawe nganggo proses unik, sugih serat pangan, banyu rendah karbon lan panas rendah, bedane utamane ana ing bentuk sing ora padha, beras konjak utamane beras butir dawa, lan beras mutiara bunder. Ora ana bedane rasa, beras konjak bisa ditambahake karo bahan liyane kanggo nggawe rasa beras liyane.



