Beras Instan Prebiotik | beras sing dipanasake dhewe | Beras Prebiotik Ketoslim Mo
Babagan barang
Beras prebiotik instan sing bisa dipanasi dhewePraktis banget kanggo digunakake saben dina. Bisa diselehake ing kantor utawa digawa nalika hiking utawa camping. Nalika sampeyan luwe, sampeyan bisa mangan kanthi gampang kaya mi instan, mula uga diarani sega instan. Saben bungkus bobote 100 gram. Sampeyan bisa nambah rasa utawa lawuh favorit, kayata kari lan risotto. Yen sampeyan nggawa menyang njaba ruangan, cukup lebokake sega ing wadhah, tuang banyu panas lan enteni sawetara menit sadurunge dipangan.
Ketoslim Mominangka produsen produksi lan grosir konjak profesional. Sampeyan bisa ngubungi kita kanggo kustomisasi. Apa iku jumlah gedhe utawa cilik, kita bakal nyoba sing paling apik kanggo nyukupi kabutuhan sampeyan.
CARA NGANGGO/NGANGGO
-
Godhog banyu nganti suhune 100 derajat Celcius.
2. Tuang kabeh beras menyang mangkuk gedhe utawa ing kemasan.
3. Tuangna banyu panas, enteni kurang luwih 25 menit.
4. Tambahna sawetara masakan utawa bahan apa wae sing kok senengi.
5. Rasakna pangananmu sing enak saiki!
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Beras Instan Prebiotik |
| Bobot bersih kanggo mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, glepung sayuran, banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/ acara ruangan terbuka/ Militer |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina 2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 6Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.6g |
| Natrium: | 6mg |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Sampeyan bisa uga takon
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Pitakonan: Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Wangsulan: Ora, aman kanggo sampeyan mangan.
Pitakonan: Apa sebabe mi konjak dilarang?
Wangsulan: Iki dilarang ing Australia amarga ana risiko keselek.
Pitakonan: Apa ora apa-apa mangan mi konjak saben dina?
Wangsulan: Inggih nanging boten terus-terusan.




