Mi konjak garing Mi konjak bayem sing paling apik kanggo kesehatan| Ketoslim Mo
Babagan barang iki
Garingmi konjakuga diaraniMie Shirataki or Mie ajaibKonyaku (uga dikenal minangka konjac utawa konnyaku) yaiku panganan tradisional Jepang lan digawe saka sayuran oyot Konyaku. Umume ditandur ing Tiongkok Tenggara, lan Jepang. Iki minangka panggantos karbohidrat sing trep lan sehat, rendah kalori,bebas glutenlan vegan/vegetarian. Mi iki nyerep rasa-rasa kasebut saka panganan sing dimasak, saengga rasane enak. Kajaba iku, mi konjak garing ramah keto lanpanganan diabetes, sing ndadekake iki minangka panggantos dhaharan paling sehat kanggo dheweke. Lan amarga serat larut, wong bakal rumangsa wareg lan mangan luwih sithik. Pilihan paling apik kanggo ngurangi bobot awak.
Tag produk
| Jeneng produk: | Mie konjak garing |
| Bobot bersih kanggo mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Tepung kedelai ijo, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 2% |
| Fitur-fitur: | bebas gluten, rendah lemak/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Cara Konsumsi/Penggunaan
1. Godhog banyu ing panci banjur lebokake mi konjak garing ing kono.
2. Buang mie lan godhog kira-kira 5 menit.
3. Tirisake nganti garing banjur tambahake saus utawa bumbu liyane, nikmati pangananmu!
Informasi nutrisi
| Energi: | 369Kkal |
| Protein: | 14.9g |
| Lemak: | 0.9g |
| Karbohidrat: | 74g |
| Natrium: | 18mg |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Apa kuwi konjac garing?
Mie dawa putih konjak garing iku mie tradisional sing digawe nganggo konjak, sing biasane didol seger ing kantong sing diisi banyu. Nanging, produk inovatif iki dikeringake lan dikompres nganggo mesin dadi bentuk bunder lan lonjong, sing nggampangake disimpen lan dimasak.
Apa isa pesen mie shirataki garing?
Rasane sithik banget, mula cocog karo macem-macem bahan lan saus. Mi konjak umume "teles" lan "garing", lan uga dikemas ing macem-macem kemasan, kayata tas, kothak, kothak aluminium foil, lan liya-liyane.
Kepriye carane masak mi konjak garing?
Lebokake mi garing ing mangkuk, tuangake ing banyu sing umob lan rendhem nganti 10 menit. Mi garing bakal mboko sithik dadi empuk. Godhog banyu ing panci, lebokake mi, masak nganti 10 menit, lebokake bahan-bahan, bumbu lan lawuh, banjur sendhok lan pangan.
Apa mi konjak apik kanggo sampeyan?
Mesthi wae, mi konjak ora mung bisa ngurangi bobot awak, nurunake gula darah, nanging uga bisa ngatasi sembelit kanthi ngresiki usus. Yen sampeyan pengin sehat, diet sehat lan olahraga sing cukup iku penting banget.




