Topping Jelly Konjak jeli buah teh kenyal Ketoslim Mo
Babagan barang iki:
Topping jeli konjak: Wanguné kaya bal, rasané kenyal, rasané kaya Q bouncing. digawe saka konjak, tanduran sing kebakserat pangan, ora mung ditambahake ing teh gelembung nanging uga teh utawa teh susu apa wae sing disenengi, Kita nyedhiyakake kombinasi lan ide sing luwih kreatif kanggo konsumen Nggawe kemungkinan ombenan tanpa wates. Lembut lan renyah gawe ketagihan, jeli Konjak minangka alternatif sing luwih sehat lan luwih apik kanggo sampeyan tinimbang mutiara tapioka! Iki rendah lemak sing populercemilansaka Asia nambahake tekstur & rasa ekstra ing ramuan karamel iki kanggo rasa sensasional sing bakal sampeyan senengi - tanpa kalori lan karbohidrat ekstra.
• kebak serat pangan, sing nggawe sampeyan rumangsa wareg sawise mangan luwih sithik.
• Puaske rasa ngidam teh legimu nganggo duo Gula Abang sing enakTeh Susu& jeli sing kenyal banget ing sirup karamel sing legi lan gurih banget. Manjakan awakmu dhewe karo ombenan kualitas Starbucks kanthi rega sing luwih murah.
• Papat rasa: Rasa asli, Rasa gula abang,Matcharasa lan rasa Sakura.
Atribut
1. Siap digunakake
2. Simpen ing panggonan sing adhem lan garing, durung dibuka nganti 1 taun
3. Digunakake kanggo ombenan adhem, rasane luwih enak
Tag Produk
| Jeneng produk: | Jeli konjaktopping |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Banyu,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/ Rendah protein/serat dhuwur |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg ing China2. Luwih saka 10 taun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 345Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 20.3g |
| Natrium: | 17mg |
Item liyane sing bisa dijelajahi
Wong-wong uga takon
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.

Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Ora, iki digawe saka serat pangan sing larut ing banyu, sing mbantu nyuda bobot awak.
Apa sebabe oyot konjac dilarang ing Australia?
Sanajan produk iki dimaksudake kanggo dipangan kanthi cara meres wadhahe alon-alon, konsumen bisa nyedhot produk kasebut kanthi kekuwatan sing cukup nganti ora sengaja mlebu ing trakea. Amarga bebaya iki, Uni Eropa lan Australia nglarang jeli woh Konjak.
Apa mi konjak bisa nggawe lara?
Ora, digawe saka oyod konjak, yaiku salah sawijining tanduran alami, mi konjak olahan ora bakal mbebayani kanggo sampeyan.
Apa mi konjak iku Keto?
Mi konjak iku ramah keto. Mi iki ngandhut 97% banyu lan 3% serat. Serat iku karbohidrat, nanging ora ana pengaruhe marang insulin.






