Mie Shirataki Instan Pengganti Dhaharan Siap Saji
Mie Shirataki siap saji saka Ketoslim Mo minangka alternatif nedha bengi sing trep lan enak. Digawé nganggo shirataki, mie iki rendah kalori, rendah gula lan dhuwur serat pangan, dadi pilihan sing cerdas kanggo nyukupi kabutuhan diet sampeyan. Apa sampeyan lagi kerja, lagi lelungan, utawa lagi kesusu, Mie Shirataki instan iki nyedhiyakake panganan sing cepet lan gampang kanggo sampeyan!
Pilihan Rendah Kalori:Nikmati dhaharan sing nyenengake tanpa komitmen. Mie Shirataki kita rendah kalori lan minangka pilihan sing paling apik kanggo wong-wong sing ora nggatekake bobot awak.
KANDUNGAN GULA RENDAH:Alternatif nedha bengi kanggo mi shirataki iki minangka pilihan sing apik banget kanggo wong-wong sing nggatekake konsumsi gula. Mi iki ngandhut gula sing sithik lan luwih becik tinimbang mi tradisional.
KANDUNGAN SERAT TINGGI:Ningkatake struktur usus sing sehat nganggo Mie Shirataki sing dhuwur serat. Serat mbantu asimilasi lan mbantu sampeyan rumangsa wareg luwih suwe, dadi tambahan sing apik kanggo rencana dhaharan sampeyan.
Kenyamanan nalika kesusu:Ora preduli sampeyan lagi ing kantor, numpak prau layar, utawa lagi lelungan, panganan siap saji iki minangka panggantos mi shirataki sing cepet lan gampang dipangan. Nikmati nedha bengi sing nyenengake lan ngenyangke tanpa repot masak.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Mie shirataki jamur instan/mie shirataki instan pedhes |
| Bahan Utama: | Banyu, bubuk Konjak |
| Fitur-fitur: | Rendah kalori\Rendah gula\Serat dhuwur\Gampang dipangan |
| Fungsi: | Mudhunake Bobot, Ngurangi Gula Darah, Panggantos Dhaharan Vegetarian |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Bobot bersih: | 230g |
| Karbohidrat: | 2.9g/3.0g |
| Kandungan Lemak: | 0g |
| Umur simpan: | 16 Sasi |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Paket Kulawarga, Grosir, Paket Tunggal, Paket Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg |
| 2. Luwih saka 10 taun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM kasedhiya | |
| 4. Conto gratis | |
| 5. MOQ Rendah |
Informasi Nutrisi
| Informasi Nutrisi | |
| 2 porsi saben wadhah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah saben porsi: | 23 |
| Kalori | |
| %Nilai Saben Dina | |
| Lemak Total 0g | 0% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 2.9g | 1% |
| Protein 0.7g | 1% |
| Serat Pangan 4.3g | 17% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebu 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 477mg | 24% |
| Dudu sumber kalori sing signifikan saka lemak, lemak jenuh, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium lan wesi. | |
| *Persen Nilai Saben Dina adhedhasar diet 2.000 kalori. | |
| Informasi Nutrisi | |
| 2 porsi saben wadhah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah saben porsi: | 24 |
| Kalori | |
| %Nilai Saben Dina | |
| Lemak Total 0g | 0% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 3.0g | 1% |
| Protein 0.7g | 1% |
| Serat Pangan 4.3g | 17% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebu 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 524mg | 26% |
| Dudu sumber kalori sing signifikan saka lemak, lemak jenuh, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium lan wesi. | |
| *Persen Nilai Saben Dina adhedhasar diet 2.000 kalori. | |
Gambar Rincian
Cara Masak
Skenario sing Ditrapake
Pabrik









