Beras Pra-Masak Beras Konjak Serat Tinggi | Beras tanpa gula, rendah kalori | Ketoslim Mo
Babagan barang
Ketoslim MoSerat Tinggi sing wis dimasakBeras KonjakPanganan iki dhuwur serat lan rendah lemak. Iki digawe saka konjac biasa lan sugih serat pangan, sing ningkatake kesehatan gastrointestinal lan ngontrol kadar gula darah. Iki cocog kanggo wong-wong sing kuwatir babagan diet.
Babagan barang
1. RENDAH LEMAK:Serat dhuwur sing wis dimasak sadurungeberas konjakminangka panganan rendah lemak. Iki luwih murah lemak dibandhingake karo beras biasa utawa panganan pokok liyane, sing mbantu ngontrol asupan kalori. Iki minangka pilihan sing paling apik kanggo wong sing kuwatir babagan kabotan lan lemak sing berlebihan.
2. SERAT ING DIET TINGGI:Serat dhuwur sing wis dimasak sadurungeberas konjaksugih serat pangan. Serat pangan penting kanggo kesehatan saluran pencernaan, ningkatake gerakan usus, nyegah sembelit lan mbantu ngontrol napsu mangan. Milih serat sing dhuwurberas konjakminangka panganan pokok bisa nambah asupan serat pangan lan ningkatake fungsi usus.
3. BEBAS GLUTEN:Serat Tinggi sing wis dimasak sadurungeBeras Konjakminangka panganan bebas gluten kanggo wong sing sensitivitas gluten utawa paranoia gluten. Gluten minangka protein sing ditemokake ing akeh biji-bijian, nanging bisa nyebabake reaksi kerentanan sing ora nyaman utawa ora becik ing sawetara wong. Kanthi milih bebas glutenberas konjak, sampeyan bisa nikmati panganan pokok sing enak nalika ngindhari masalah sing ana gandhengane karo gluten.
Informasi Nutrisi
| Fakta Nutrisi | |
| 2 porsi saben wadhah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah saben porsi: | 334 |
| Kalori | |
| %Nilai Saben Dina | |
| Lemak Total 0.6g | 1% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 72g | 24% |
| Protein 5.1g | 9% |
| Serat Pangan 8.1g | 32% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebu 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 0g | 0% |
| Dudu sumber kalori sing signifikan saka lemak, lemak jenuh, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium lan wesi. | |
| *Persen Nilai Saben Dina adhedhasar diet 2.000 kalori. | |
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Beras Konjak Serat Tinggi sing wis dimasak |
| Bahan Utama: | Beras,bubuk konjak, pati jagung (tahan) kanthi amilosa dhuwur |
| Fitur-fitur: | Bebas Gluten/Rendah Lemak/Serat Tinggi/Bebas Natrium |
| Fungsi: | Mudhunake Bobot, Ngurangi Gula Darah, Panggantos Dhaharan Vegetarian |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Bobot bersih: | 80-120g (bisa diatur) |
| Serat pangan: | 8.1g |
| Kandungan Lemak: | 0.6g |
| Umur simpan: | 12 Sasi |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg |
| 2. Luwih saka 10 taun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM kasedhiya | |
| 4. Conto gratis | |
| 5. MOQ Cilik |
Gambar Rincian
Skenario sing Ditrapake
Pabrik






