Beras gandum | Rasa beras konjak Asia, Rendah karbohidrat | Ketoslim Mo
Babagan barang
Beras kentel saka oatmeal konjacyaiku beras instan, bahan utama yaiku oatmeal lan beras konjak. Oat sugih serat pangan, lan konjak sugih glukomanan lan serat pangan, mula iki minangka beras sehat kanthi kandungan serat sing dhuwur. Bisa ningkatake pencernaan usus, njaga kesehatan usus, lan ningkatake lingkungan usus. Oat konjak lan beras kasar ora ngandhut gula lan uga apik kanggo penderita diabetes. Mangan minangka panganan pokok bisa njaga utawa nyuda gula darah.
Fitur-fitur
• Tanpa lemak, tanpa gula, rendah kalori
• Sugih serat
• bebas gluten
Wis lulus sertifikasi HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher lan sertifikasi liyane, dadi panganan halal sing sampurna.
Tag Produk
| Jeneng produk: | Beras saka gandum konjac |
| Bobot bersih kanggo mi: | 336g |
| Bahan Utama: | Beras konjak (banyu, bubuk konjak, pati tapioka), gandum |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/bebas lemak/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg ing China 2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Bukak bungkuse.
2. Tambahna masakan utawa saus apa wae, lawuh kanggo dipangan.
3. Siap dipangan, sega konjak iki minangka panganan cepet saji sing bisa kok nikmati.
Informasi nutrisi
| Energi: | 316Kkal |
| Protein: | 1.4g |
| Lemak: | 1.1g |
| Karbohidrat: | 14.8g |
| Natrium: | 8mg |
Item liyane sing bisa dijelajahi
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Ora, iki digawe saka serat pangan sing larut ing banyu, sing mbantu nyuda bobot awak.
Apa sebabe oyot konjac dilarang ing Australia?
Sanajan produk iki dimaksudake kanggo dipangan kanthi cara meres wadhahe alon-alon, konsumen bisa nyedhot produk kasebut kanthi kekuwatan sing cukup nganti ora sengaja mlebu ing trakea. Amarga bebaya iki, Uni Eropa lan Australia nglarang jeli woh Konjak.
Apa mi konjak bisa nggawe lara?
Ora, digawe saka oyod konjak, yaiku salah sawijining tanduran alami, mi konjak olahan ora bakal mbebayani kanggo sampeyan.
Apa mi konjak iku Keto?
Mi konjak iku ramah keto. Mi iki ngandhut 97% banyu lan 3% serat. Serat iku karbohidrat, nanging ora ana pengaruhe marang insulin.






