Mie ajaib konjac sing laris banget Mie Bayem Konjac | Ketoslim Mo
Mie Ajaib Bayem Premium
Misi kita
Misi kita yaiku nyedhiyakake panganan sing enak lan alami kanggo masyarakat supaya wong-wong bisa nikmati kanthi tentrem atine. Mangan sing enak lan urip kanthi becik.
Apa kuwi konjak?
Iki minangka tanduran alami sing thukul ing pegunungan Asia Wétan. Tanduran iki misuwur ing Tiongkok lan Jepang amarga mupangate kanggo kesehatan.
Kita nggunakake serat sing dijupuk saka oyot tanduran lan dicampur karo banyu supaya dadi enak lan sehat.mi konjak bayem,lan uga bisa nggawe mi gaya liyane, kayata mi konjak lan liya-liyane.
Apa sing ndadekake Bueno Lean beda?
Mie Shirataki BayemDibandhingake karo produk liyane ing pasar, mie ajaib premium kita ditambahi bubuk bayem sithik kanggo menehi tekstur lan rasa sing luwih apik.
Kajaba iku, mi iki ora nduweni ambu amis kaya mi Shirataki liyane!
Mie Instan Laris Sak kantong isi 270 g Mie Konjak Mie Bayem Konjak Kesehatan Ijo
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Mie Bayem Konjak-Ketoslim Mo |
| Wangun mi: | Spageti,FettuccineTagliatelle |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/tanpa lemak/gula,rendah karbohidrat/serat dhuwur |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 6 kkal |
| Protein: | 0 g |
| Lemak: | 0 g |
| Lemak Trans: | 0 g |
| Total Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Apa saben dina isa mangan mi shirataki?
| Langkah 1 | Mie meh kabeh digawe saka serat....Yen awakmu bisa ngidinke (lan akeh wong sing ora bisa), mangan mie sok-sok bisa migunani, nanging mangan mie sanajan sedina sepisan bisa duwe efek ala ing sistem pencernaan, mula disaranake kanggo nggabungake nutrisi kasebut. |
| Langkah 2 | Mie Shirataki bisa digodhog, digoreng, utawa disajikake adhem. Mie iki ora bakal empuk suwe-suwe, mula cocok kanggo panganan sing wis dimasak lan disajikake mengko kaya dene kothak nedha awan. |
Sampeyan uga bisa seneng
Apa mie ajaib bisa nambah bobot awak?
Mie ajaib kuwi panganan ajaib sing ngenyangke awak lan rendah kalori. Mie iki sugih glukomanan, serat sing nduweni manfaat kesehatan. Nyatane, akeh panliten sing nuduhake yen glukomanan ora mung bisa mbantu ngurangi bobot awak, nanging uga ngresiki usus lan ngatasi sembelit.
Kenapa mie shirataki bisa nggawe sampeyan buang air besar?
Kaya sumber serat larut liyané, mi shirataki bisa mbantu mbantu pencernaan lan ningkatake buang air besar kanthi teratur. Iki bisa mbantu wong sing ngalami sembelit utawa sing pengin nambah asupan serat kanggo ningkatake pencernaan. Mi shirataki ora dicerna kanthi lengkap. Nalika obah, mi shirataki ngrangsang otot ing usus. Mi shirataki ngresiki saluran pencernaan lan ningkatake konsistensi feses sing alus nalika metu.
Apa Mie Ajaib nduweni nilai gizi?
Nutrisi. Kuwi amarga mung serat lan banyu lan ora ngandhut vitamin utawa mineral apa wae. Serat pangan mbantu njaga fungsi usus normal awak manungsa lan dikenal minangka nutrisi kapitu ing awak manungsa.



