Pasta Konjak Skinny Rasa Tomat Vegan Ketoslim Mo panganan alami Bihun
Mi instan, rasa tomat, salah sawijining seri paling laris. Biasane diarani shiratakimi, mi konjac yaiku mi sing digawe saka umbi ubi konjac. Iki mi sing prasaja, meh transparan sing nduweni rasa apa wae sing dipasangake. Uga dikenal minangka mi Miracle, mi Shirataki, ora kaya seri liyane, mi instan nduweni energi luwih akeh, serat isih dhuwur, akeh karbohidrat (kurang saka mi biasane), ikiBihun(spaghetti) minangka pilihan sing cocog kanggo kepenak, sampeyan bisa uga seneng panganan sing enak sawise nampa pangiriman.
| Jeneng produk: | mie tomat instan |
| Bobot bersih kanggo mi: | 180g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Umur simpan: | 9 sasi |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/serat tinggi |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg ing China2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Sampel gratis5.MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 254KJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 1.7g |
| Karbohidrat: | 8.2g |
| Natrium: | 980 mg |
| Serat: | 6.4g |
Item liyane sing bisa dijelajahi
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.

Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Ora, iki digawe saka serat pangan sing larut ing banyu, sing mbantu nyuda bobot awak.
Apa sebabe oyot konjac dilarang ing Australia?
Sanajan produk iki dimaksudake kanggo dipangan kanthi cara meres wadhahe alon-alon, konsumen bisa nyedhot produk kasebut kanthi kekuwatan sing cukup nganti ora sengaja mlebu ing trakea. Amarga bebaya iki, Uni Eropa lan Australia nglarang jeli woh Konjak.
Apa mi konjak bisa nggawe lara?
Ora, digawe saka oyod konjak, yaiku salah sawijining tanduran alami, mi konjak olahan ora bakal mbebayani kanggo sampeyan.
Apa mi konjak iku Keto?
Mi konjak iku ramah keto. Mi iki ngandhut 97% banyu lan 3% serat. Serat iku karbohidrat, nanging ora ana pengaruhe marang insulin.







