mie nol kalori panganan utuh Grosir mie rumput laut Konjac | Ketoslim Mo
Saben 100 grammi tanpa kalorikabèhpangananNilai kalori padha karo kira-kira 1 kripik kentang lan 0,2 pisang, asupan kalori sing luwih sithik padha karo jogging wanita normal 1 jam, nglangi 1,5 jam, yoga 3 jam,pasta rendah karbohidrat, rasa Q main kanthi cara sing kuwat, bisa digoreng, digodhog, sup, dicampur
Grosir spageti konjak rendah karbohidrat mie basah murni mie rumput laut konjak
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | mie rumput laut konjac panganan utuh-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/tanpa gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi konjak tanpa |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 4Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.1g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Mie apa sing ora ngandhut kalori?
| Mie Ajaib Panganan Utuh | Mie Shiratakidigawe saka glukomanan, serat sing diekstrak saka oyod konjac. Amarga serat kasebut ngliwati usus tanpa dicerna lan nggawe sampeyan rumangsa wareg, mi shirataki Wholefoods umume bebas kalori lan bebas karbohidrat. |
| Panganan Utuh | Endi sing luwih sehat, beras polos utawami konjakpanganan utuh?... Kanggo perbandingan, 100 gram beras putih ngandhut 175 kalori. Seket gram mi (garing, mentah) uga ngandhut jumlah kalori sing padha. Dadi jumlah mi sing padha (umpamane, 100g) bakal nyedhiyakake luwih akeh kalori |
| Kalori Mi Kelp | Kalori 6 |
Sampeyan uga bisa seneng
Konjac: Informasi rinci
Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) kalebu kulawarga Araceae, lan asale saka Asia Tenggara. Tanduran iki ditandur ing Cina kidul lan kidul-wetan sarta Vietnam. Kembange metu ing kembang kelopak ungu peteng, kanthi umbi kandel sing bisa tuwuh nganti diameter 30 cm.
Umbi sing wis garing lan diuleg diarani glepung konjak, saka ngendi konjak glukomanan1 dipikolehi.
Sajarah
Konjac wis digunakake ing China, Jepang lan Asia Timur minangka panganan.
Keuntungan
Glukomanan minangka serat larut sing nambah rasa wareg lan mbantu sampeyan mudhunake bobot awak.




