Mie fettuccine Shirataki rendah kalori konjak fettuccine bayem | Ketoslim Mo
Godhog banyu nganti umob ing panci ukuran sedang. Tirisakemi fettuccine bayeming saringan lan bilas nganggo banyu adhem suwene 30 detik. Lebokake mi ing banyu sing umob lan masak suwene 2-3 menit.mi bayemora bakal luntur nalika dimasak amarga ora ana warnane. Iki minangka pilihan sing apik kanggo sarapan, nedha awan lan nedha bengi, lan sampeyan bisa mangan kanthi yakin. Fettuccine bayem konjac uga minangka jinisfettuccine konjac.
Grosir mi shirataki tanpa lemak pasta konjak fettuccine bayem tanpa kalori
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Mie bayem konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi Nutrisi Mie Bayem
| Energi: | 6Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.6g |
| Natrium: | 0mg |
Kalori Mie Bayem
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Apa kuwi mie fettuccine Shirataki?
| Langkah 1 | Tagliatne konjak lan bayem iku campuran bubuk konjak lan bayem alami Asia. Sakbungkus ngandhut 20 kalori lan 6 gram karbohidrat. |
| Langkah 2 | Mie Shiratakiminangka panganan rendah karbohidrat sing nduweni sawetara kalori saben porsi. Mie Shirataki ramah keto amarga kurang karbohidrat |
Sampeyan uga bisa seneng
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita




