Tahu konjac panganan oyot organik tahu serat dhuwur Ketoslim mo
Babagan Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Tag Produk
| Jeneng produk: | konajc tofuKetoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 300g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina 2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 15Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.8g |
| Natrium: | 0mg |
- •Ndorong cara mangan sing sehat-- Tahu adhedhasar konjac, panganan seger ijo, iki ningkatake penurunan bobot awak sing sehat kanthi panganan pokok sing enak mung 65kJ saben porsi. Kasedhiya ing bentuk tahu tradisional, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, lan sega, saben-saben bebas saka gula, gluten,
- • Tahu Berbasis Konjac-- Tahu konjak digawe saka glukomanan saka amorphophallus konjak, nduweni kalori sing sithik lan serat sing dhuwur.
- • ALTERNATIF TAHU RASANA ENAK-- Amarga ana tambahan panganan lan bahan bakar sing bisa dipangan, bisa langsung dicelupake ing saus salad, ora perlu dimasak, rasane alus kaya lilin, sing enak banget.
Produk anyar 2021 panganan konajc sehat hotpot populer weteng berbulu panganan vegan konajc
Apa kuwi tahu konjak?
Iku jeli sing digawe saka bubuk konjak, ijo lan seger kanthi kalori rendah lan serat dhuwur.
Apa sebabe oyot konjac dilarang ing Australia?
Sanajan produk iki dimaksudake kanggo dipangan kanthi cara meres wadhahe alon-alon, konsumen bisa nyedhot produk kasebut kanthi kekuwatan sing cukup nganti ora sengaja mlebu ing trakea. Amarga bebaya iki, Uni Eropa lan Australia nglarang jeli woh Konjak.
Apa sebabe konjac iku ala?
Konjac mentah bisa dadi racun kanggo sampeyan, lan yen kakehan sekaligus bisa nyebabake sawetara efek samping amarganyerep banyu kualitase apik. Nanging, biasane dipangan miturut pandhuane ora apa-apa.
Apa aman mangan konjac?
Tanpa pangolahan sadurunge dipangan iku mbebayani, perlu disterilisasi lan akeh proses. Produk kita 100% aman kanggo sampeyan nikmati.




