Beras Protein Tinggi Beras Konjak|Rendah karbohidrat, Bebas gluten | Ketoslim Mo
Babagan barang
Beras sing akeh proteine uga kalebu jinis berasberas konjakBahan utama yaiku oyot sakakonjac, sing sugih ingglukomananBeras berprotein tinggi (beras dengan portein paling banyak) ini rendah karbohidrat, keto, tinggi serat, bebas gluten, dan memiliki banyak manfaat untuk tubuh:
RENDAH KALORI:Protein Tinggi sing wis dimasakBeras Konjakkalorine sithik banget, mula dadi keputusan sing apik kanggo wong-wong sing pengin ngurangi konsumsi kalori. Ngandhut kalori mung sithik banget tinimbang beras biasa, mula dadi pilihan sing apik kanggo ngurangi bobot awak.
RENDAH KARBOHIDRAT:Protein dhuwur sing wis dimasak sadurungeberas konjakuga kurang gula, saengga cukup cocog kanggo wong-wong sing ngetutake diet rendah karbohidrat utawa ketogenik. Iki minangka pilihan sing sampurna kanggo wong-wong sing pengin ngurangi konsumsi pati nalika nikmati nedha bengi sing enak.
Bebas Gluten:Beras Konjak Protein Tinggi sing wis dimasak sadurunge bebas gluten, iki minangka pilihan sing apik banget kanggo wong-wong sing paranoid gluten utawa sing ngetutake diet bebas gluten.
Informasi Nutrisi
| Fakta Nutrisi | |
| 2 porsi saben wadhah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah saben porsi: | 351 |
| Kalori | |
| %Nilai Saben Dina | |
| Lemak Total 1.1g | 2% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 67g | 22% |
| Protein 16,5g | 28% |
| Serat Pangan 0.6g | 2% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebu 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 0g | 0% |
| Dudu sumber kalori sing signifikan saka lemak, lemak jenuh, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium lan wesi. | |
| *Persen Nilai Saben Dina adhedhasar diet 2.000 kalori. | |
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Protein TinggiBeras Konjak |
| Bahan Utama: | Beras, bubuk protein beras,bubuk konjak, pati jagung amilosa dhuwur |
| Fitur-fitur: | Bebas Gluten/Rendah Lemak/Protein Tinggi/Bebas Natrium |
| Fungsi: | Mudhunake Bobot, Ngurangi Gula Darah, VegetarianPanggantos Dhaharan |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Bobot bersih: | 80-120 (bisa diatur) |
| Karbohidrat: | 16.5g |
| Kandungan Lemak: | 1.1g |
| Umur simpan: | 12 Sasi |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg |
| 2. Luwih saka 10 taun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM kasedhiya | |
| 4. Conto gratis | |
| 5. MOQ Rendah |
Gambar Rincian
Skenario sing Ditrapake
Pabrik
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
Produsen konjak profesional, apa sing sampeyan bayar iku kualitas terjamin, lan apa sing sampeyan rasakake minangka layanan sing peduli
Pitakonan sing Sering Ditakoni
100% Non-GMO; Bebas saka tes alergi; Rasio asam amino sing luwih seimbang, digabungake karo protein kacang polong, entuk PDCAAS = 1; Rasa netral, rasa alus, gampang diformulasikake.
Nyetabilake gula getih; Ora nyerep lan ora larut ing banyu; Renyah; Garansi enak; Asupan efektif; Ndawakake rasa wareg; Tahan suhu dhuwur; Tahan tekanan dhuwur; Kalori rendah efektif; Viskositas rendah; Alus lan lembut; Prebiotik paling apik; Nambah pencernaan; Tekstur apik, retensi banyu dhuwur.






