mie konjac khusus pasta kurus sampel gratis spageti konjac organik | Ketoslim Mo
•Serat dhuwur
• Bebas gandum
• Rendah karbohidrat
• Bebas gluten
• Bebas GMO
Pasta tipis iku sugih karoglukomanan, yaiku bahan gawe pasta konjak, uga diarani Konjak (tetuwuhan alami).Mudhunake bobot awak, nurunake tekanan darah lan gula darah, detoksifikasi lan buang air besar, pencegahan kanker lan suplemen kalsium lan efek liyane. Pati panas meh nol, kabeh mau tujuane kanggo promosi kesehatan. Wong sing kena diabetes uga bisa mangan fettuccine. Kita duwe sistem inspeksi keamanan amarga Keto-slim mo duwe pengalaman luwih saka 10 taun, duwe sertifikasi internasional sing otoritatif: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, lsp...
Grosir mie konjac /270g Shirataki Spaghetti /Nol Karbohidrat /Pasta Konjac Organik
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Pasta Konjac organik-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Penyediaan siji-mandeg ing China 2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 5Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7 mg |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Apa pasta kurus iku cocok kanggo Keto?
Ya, mung ngandhut 2 g karbohidrat lan 5 kalori saben porsi 83 g, pasta konjac cocok banget kanggo para penggemar diet keto sing kepengin banget mangan pasta. Pasta iki uga dadi pilihan sing apik kanggo wong-wong sing ngetutake diet vegan utawa bebas gluten, utawa sapa wae sing mung pengin mangan luwih sehat utawa ngowahi rutinitas pasta ing wayah wengi.
Cara pengawetan mi konjak?
Mi konjak kuwi teles. Supaya gel konjak tetep stabil, kudu dikemas ing larutan alkali, sing ndadekake mie luwih enak. Yen dibekukan ing kulkas, mie bakal kaku lan bakal mengaruhi teksture.


