Produsen mi shirataki organik udon bayem konjak saka China| Ketoslim Mo
Ningkatake penurunan bobot awak sing sehat:
Adhedhasar pasta sing digawe saka konjac,mie shirataki bayemNingkatake bobot awak sing sehat liwat panganan penting sing enak sing mung ngandhut 6 kalori saben porsi. Nyedhiyakake mi, kuskus, pasta, lasagna, spageti, lan sega tradisional, sing saben-saben bebas saka gula, gluten, pati, gandum, laktosa, kedele, uyah, kolesterol, lemak, lan pengawet.
Adhedhasar konjacmie udon konjak:
Mie Shirataki bayemdigawe saka bahan unik sing diaranitanduran konjak, sing asale saka Asia Tenggara lan ngandhutglukomanan, yaiku serat Seksual sing sehat, alami, lan larut ing banyu mbantu pencernaan lan nyuda bobot awak.
Resep Mie Shirataki Bayem
Siapke bahan-bahan:
Mie konjak1500g
4 endhog
1 wortel
Setengah kubis
Setengah bawang bombay
2 siung bawang putih
Kecap asin entheng
Konsumsi bahan bakar
Jumlah uyah
1 sendok esen ayam
Lenga sayur
1. Bilasmi konjakkaping pindho, lebokake ing panci banyu sing umob, lebokake cuka sethithik, godhog nganggo geni gedhe, copotmi konjaks, bilas nganggo banyu adhem, lan tirisake.
2. Sawisé ngumbah wortel, kupas, suwir-suwir, lan sisihaké.
3. Cuci bawang bombay lan bawang putih kanthi kapisah, iris, lan sisihake.
4. Sawisé ngumbah kubis, copot oyode, iris, lan sisihake.
5. Kocok endhog, aduk rata, lan sisihake.
6. Tuangna lenga goreng sakcukupe menyang wajan anti lengket, panasna, lebokake bawang bombay, goreng nganti wangi, lebokake bawang putih, tumis nganti bawang bombay empuk lan bosok.
7. Lebokake wortel sing wis disuwir-suwir lan tumis nganti empuk, banjur lebokake endhog sing wis dikocok, goreng endhoge, lan sisihake.
Lebokake kubis lan tumis nganti empuk.mi konjak, lenga, kecap asin entheng, uyah lan sari ayam banjur oseng-oseng.
8. Lebokake kubis lan tumis nganti empuk. Tambahakemi konjak, konsumsi lenga, kecap asin entheng, uyah lan sari pitik, lan oseng-oseng.
9. Wis siap dipangan sawise disuguhake.
Pasta bebas gula rendah kalori rasa bayam mie konjac 270g udo bayam konjac
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Udon Bayem KonjacKetoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 6Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.6g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Apa kuwi Shirataki organik?
| Langkah 1 | Spaghetti Shirataki Organik karo Bayem Serat, digawe saka oyot konjak, panganan super sing rendah kalori, tanpa gula lan tanpa lemak. Iki digawe saka papat bahan alami, tanpa aditif utawa pengawet. Gunakake kaya pasta liyane! |
| Langkah 2 | Rasane mi Shirataki kaya apa? Rasane ora pati enak. Mi sing dimasak nganggo saus kedelai legi kuwi sing menehi rasa. Tekstur mi Shirataki rada kenyal lan kenyal. |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Apa kuwi Shirataki organik?
Shirataki organik, digawe saka oyot konjak, panganan super sing rendah kalori, rendah gula lan rendah lemak. Iki digawe saka bahan-bahan alami bubuk konjak, tanpa aditif utawa pengawet. Gunakake kaya pasta liyane!
Apa mie shirataki bisa nambah bobot awak?
Mi shirataki iku panganan sing apik banget sing ngenyangke awak lan rendah kalori. Mi iki sugih glukomanan, serat sing nduweni manfaat kesehatan. Nyatane, akeh panliten sing nuduhake yen glukomanan ora mung bisa mbantu sampeyan ngurangi bobot awak, nanging uga ngresiki usus lan ngatasi sembelit.
Apa mie shirataki iku sehat?
Produk konjac bisa uga nduweni manfaat kesehatan. Contone, bisa nyuda tingkat gula darah lan kolesterol, ningkatake kesehatan kulit lan usus, lan ningkatake penurunan bobot kanthi nambah rasa wareg. Kaya suplemen panganan liyane sing ora diatur, wong sing duwe masalah weteng utawa kondisi sing ora sehat disaranake konsultasi karo dokter sadurunge ngonsumsi konjac.
Apa sebabe mi shirataki iku sehat banget?
Serat ing mi konjak apik kanggo kesehatanmu, ngurangi sembelit, ningkatake fungsi usus umum, ngresiki sampah ing usus, lan mbantu buang air besar. Serat ing mi yaiku serat larut, sing tumindak minangka prebiotik lan ningkatake pertumbuhan bakteri sehat ing usus besar. Dadi sampeyan bisa mangan kanthi aman.




