Sega sing bisa dipanasake dhewe, panggantos panganan cepet kanggo kemah | Ketoslim Mo
Babagan barang iki
Beras konjak sing bisa dipanasake dhewe ngemot wadhah sing bisa digawe panas, saengga luwih gampang lan luwih cepet dipangan, lan bobote sing luwih entheng ndadekake luwih gampang digawa.Beras konjak bisa ngganti beras putihe, lan kandungan karbohidraté 80% luwih sithik tinimbang beras putih. Iki minangka beras sehat kanthi lemak rendah, kalori rendah lan tanpa gula.Ketoslim Mowis nyinaoni kepiye carane nggawa beras konjak luwih jero menyang urip konsumen.Beras sing bisa dipanasake dhewendadekake trep lan cepet, saengga bisa ngurangi wektu sing digunakake konsumen kanggo masak.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Beras sing dipanasake dhewe |
| Bobot bersih kanggo mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Beras, pati jagung sing bisa dipangan, ester asam lemak mono-digliserida, kalsium dihidrogen fosfat, glepung konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | Bebas gluten/Nol lemak/Ramah keto |
| Fungsi: | Siap dipangan/dipangan |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 355Kkal |
| Protein: | 6.4g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 80.8g |
| Natrium: | 0mg |
CARA NGANGGO/NGANGGO
1. Tambahnamasakan sing wis dimasakkaro sega ing mangkok cilik
2. Selehake bantalan pemanas lan tuangake banyu suhu ruangan ing mangkuk gedhe mudhun ing mangkuk cilik.
3. Selehake mangkuk cilik ing ndhuwure mangkuk gedhe. Tutup kabeh nganggo tutup.
4. Enteni kira-kira 15 menit.
5. Anggere kukus isih metu saka mangkuk, nikmati pangananmu!
Pitakonan sing Sering Ditakoni
Bahan utama yaiku beras garing, lan reaksi saka kantong pemanas karo banyu digunakake kanggo manasi beras nganggo banyu.
Tuangna beras menyang wadhah beras lan tambahna banyu sing cukup; bukak kemasan pemanas, tambahna banyu adhem sing cukup, enteni nganti kemasan pemanas ngeculake panase, lan nikmati sawise 15 menit.
banyu supaya kena Kalsium Oksida. Reaksi alami eksotermik banjur diwiwiti sing ngasilake panas.
Panas diasilake saka reaksi eksotermik sing disebabake kanthi nambahake banyu suhu ruangan menyang mineral bubuk kayata magnesium, wesi, lan uyah. Kemasane dirancang supaya banyu panas dilebokake ing sangisore tray panganan lan dikukus.
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Pitakonan: Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Wangsulan: Ora, aman kanggo sampeyan mangan.
Pitakonan: Apa sebabe mi konjak dilarang?
Wangsulan: Iki dilarang ing Australia amarga ana risiko keselek.
Pitakonan: Apa ora apa-apa mangan mi konjak saben dina?
Wangsulan: Inggih nanging boten terus-terusan.





