konjac Oat Noodles Ketoslim Mo éca Panganan diabetes shirataki pasta
Babagan barang iki
Mie oat konjak minangka salah sawijining jinis mie kitaramah keto panganan konjac, uga diaraniMie oat shirataki or Mie oat ajaib, ora kaya seri liyane, ikimie oat konjacdicampur karo glepung oat langlepung konjac, nambahake serat oat menyang campuran ora mung nambah tekstur mie kaya mie endhog biasa nanging uga nambah manfaat nutrisi mie. mula diarani "Mie Ajaib". Digawé sakatanduran konjak, ditandur ing Asia Tenggara, utamane China lan Jepang. Tanduran iki kebak serat pangan. Persis ndadekake produk kita minangka panggantos dhaharan sing sampurna kanggo wong sing lagi mudhun bobot.
CARA NGANGGO/NGANGGO
-
1. Tumis bawang bombay, kecap asin, kecap asin, lan lenga wijen.
2. Lebokake sayuran ing wajan.
3. Lebokake mi lan aduk rata.
4. Tambahna uyah lan rasakna.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | mie oat konjac |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, glepung gandum, banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 9Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.





