shirataki lasagna mie 270 g konajc kedelai mie dingin | Ketoslim Mo
Lasagna kedelai Shiratakibisa disajikake kanthi pirang-pirang cara: Kapisan, minangka panganan adhempasta tipis, wisuh lasagna kaping pindho, godhog ing wajan suwene limang menit, copot mie, adhemke, lan sajikake karo saus. Kapindho, sampeyan uga bisa masak sup, nyelehake daging tanpa lemak lan sayuran sing luwih enak, sakbungkusmi konjakbobote 270g, porsine akeh
Mie konjak kualitas dhuwur, lasagna shirataiki dibungkus dhewe, sak kantong isi 270 g mie kedelai konajc adhem
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Kacang Kedelai KonjakMie Dingin Konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu, glepung kedelai |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 11Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Pola mangan mie adhem kedelai
| Langkah 1 | Cara 1: rendhem banyu, miturut selera bumbu favoritmu, sayuran, daging, lan liya-liyane bisa dipangan. Gampang lan trep banget. Cara 2: sawise mbukak kantong, bilas mie suwene 3 menit, godhog banyu ing panci, lebokake mie ing panci, godhog suwene 5 menit, godhog nganti umob, lebokake uyah lan bumbu lan lawuh kanggo dijupuk lan dipangan. Cara 3: pencet panci panas Wong Cina luwih seneng cara mangan kacang buncis sing wis dipanasake. Cuci dhisik kulit kacang buncis sing wis adhem, lebokake ing piring, enteni nganti panci panas umob, masak nganti 2 menit, banjur bisa dipangan. |




