Mie konjac oat kualitas dhuwur mie fettuccine konjac shirataki kanggo ngurangi bobot awak | Ketoslim Mo
• Serat dhuwur
Meh ora ana kalori (rata-rata 8 kalori saben 200 gram),mie oat konjacdigawe nganggoglepung konjac,oyode digawe glepung banjur digawe mi kanthi jembar sing beda-beda. Kalorine sithik banget, 270 gram saben bungkus, ukurane kanggo wong siji, lan ngebaki amarga akeh serat oat. Ora kaya akumi instan, butuh 3-5 menit kanggo masak lan gampang dipangan
Kemasan mi konjak bebas gluten kualitas tinggi Spaghetti Instan kanthi garis sing jelas konjak oat fettuccine
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Fettuccine Oat Konjac-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 8Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 0mg |
Apa sebabe milih kita?
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
• Conto gratis
• MOQ Rendah
• Kemasan khusus
• Kapabilitas R&D
• Produk inovatif sing berkualitas
• Layanan 1-1
• Pangiriman 24 jam
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Apa aku isa mangan mi konjak saben dina?
Glukomanan konjac, panganan sing sugih serat pangan sing larut ing banyu, nduweni akeh fungsi, kaca ngarep toko lan pawarta wis ngenalake panganan konjac, pembentukan rasa panganan gel konjac, renyah lan nyegerake, minangka produk kecantikan sing ideal, nanging ora disaranake mangan saben dina, kudu olahraga sing seimbang tinimbang banyu sing akeh.
kenapa mi konjak dilarang?
Mi konjak ngandhut serat kaping pindho luwih akeh tinimbang pasta biasa. Seraté glukomanan, yaiku serat oyot konjak, sing nyebabake weteng dadi gedhe lan nggawe rasa wareg. Mi konjak digunakake minangka agen pengental ing panganan tartamtu. Ing Australia, mi konjak dilarang minangka suplemen ing taun 1986 amarga duweni potensi nyebabake keselek lan penyumbatan weteng.
Apa mi konjak 0 kalori?
Mi konjac meh bebas kalori (rata-rata 8 kalori saben 200g) digawe saka oyod tanduran konjac (konnyaku), sing digawe dadi glepung sadurunge diowahi dadi mi kanthi macem-macem ambane. Kalorine sithik banget, nanging isih ngenyangke, amarga serate dhuwur banget.



