Konjac Fiber Noodles China Produsen mie kedelai keto丨Ketoslim Mo
Babagan barang iki
Mi serat konjak ikupanganan keto, panganan kanggo wong diabetes, digawe saka oyot konjak, panggantos mi sehat, Kedelaimi konjakdigawe saka bubuk konjak alami murni nganggo bubuk kedelai. Bahan-bahan utama yaiku bubuk konjak lan bubuk kedelai, mula warnane kuning tanpa nambah pigmen apa wae. Panganan kita diprodhuksi miturut syarat panganan sawise diuji lan sertifikasi, mula sampeyan bisa yakin yen bakal mangan. Mi serat konjak populer ing luwih saka 40 negara, minangka panganan sing sehat, bisa nggawe sawetara resep ideal sing kreatif kanggovegetarianutawa wong sing pengin ngganti cara diet.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Buang banyu sakami shirataki.banjur bilas sedhela nganggo banyu adhem lan sisihake.
2. Panasake wajan nganggo lenga goreng. Lebokake bawang putih, bawang putih, lan jahe. Tumis kira-kira 1 menit.
3. Lebokake kubis sing wis diparut lan oseng-oseng kira-kira 2 menit. Tuangake 1/4 cangkir banyu panas lan masak maneh nganti kubis layu. Lebokake wortel banjur oseng-oseng maneh 30 detik.
4. Lebokake urang lan oseng-oseng nganti urange malih dadi jambon.
5. Tambahmi shiratakiTuangake bumbu lan oseng-oseng nganti nyampur kabeh. Sugeng dhaharan.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Mie kedelai konjak -Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu, tenaga kedelai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/tanpa gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Panyediaan siji-mandeg ing China2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 53KJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.7g |
| Natrium: | 0 mg |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Apa mi konjak apik kanggo sampeyan?
Mesthi wae, mi konjak ora mung bisa ngurangi bobot awak, nurunake gula darah, nanging uga bisa ngatasi sembelit kanthi ngresiki usus. Yen sampeyan pengin sehat, diet sehat lan olahraga sing cukup iku penting banget.
Kenapa mi konjak dilarang?
Mi konjak ngandhut serat kaping pindho luwih akeh tinimbang pasta biasa. Serat glukomanan, yaiku serat oyot konjak, nyebabake weteng dadi gedhe lan nggawe rasa wareg. Mi konjak digunakake minangka agen pengental ing panganan tartamtu. Sanajan diidini ing mi ing Australia, mi iki dilarang minangka suplemen ing taun 1986 amarga bisa nyebabake keselek lan penyumbatan weteng.
Apa mi konjak ngandhut serat?
Mi konjak nduweni kandungan serat sing dhuwur. Yen digawe nganggo sayuran liyane, kayata mi waluh, bahan-bahane yaiku bubuk waluh lan bubuk konjak. Serat pangan mbantu njaga fungsi usus normal awak manungsa lan minangka zat energi sing sithik. Panganan umum sing sugih serat yaiku konjak;





