mie pasta kalori rendah 丨Ketoslim Mo Mie wortel bebas gluten
Pasta rendah kalorimi asline digawe sakaoyot konjak, sing kebak serat pangan, nol lemak lan nol karbohidrat, pilihan sing wicaksana kanggo metode ngurangi bobot awak, bentuke kaya tradisionalbihun(spageti). lan kita nambahake bubuk sayuran wortel, yen sampeyan seneng rasa wortel, iki bisa uga cocog kanggo sampeyan,mi konjakora ana rasane, panganan vegan iki bisa uga luwih enak, masak uga gampang lan trep, lan sampeyan bisa nambah bahan utawa saus apa wae supaya bisa nggawe resep khusus dhewe,. Amarga serat panganan sing akeh, sampeyan bakal rumangsa luwe sawise interval sing luwih suwe, mupangate ngluwihi iki, nol karbohidrat apik kanggowong sing kena diabetes, rasakake mie sing enak tanpa kuwatir apa-apa, coba mie konjak kita lan nikmati urip sehat saiki!
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | mi konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu, Bubuk wortel |
| Umur simpan: | 12 sasi |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/lemak/gula, rendah karbohidrat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 21kJ |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7mg |
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Godhog banyu sing wis diasinake sethithik ing panci gedhe nganti umob. Lebokake pasta lan masak nganti 8 nganti 10 menit utawa nganti dente kabeh; tirisake.
2. Ing wektu sing padha, ing panci cilik nganggo geni sedheng, lelehke 1 sendok teh mentega. Tambah bawang putih lan masak nganti 30 nganti 60 detik utawa nganti bawang putih wiwit malih dadi kuning keemasan.
3. Ing mangkuk cilik, campur peterseli, basil, marjoram, thyme, 1 sendok makan mentega, uyah lan mrica ireng bubuk karo bawang putih sing wis mateng; aduk rata. Aduk karo pasta lan sajikan.
Sampeyan uga bisa seneng
Sampeyan bisa uga takon
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Ora, iki digawe saka serat pangan sing larut ing banyu, sing mbantu nyuda bobot awak.
Apa sebabe oyot konjac dilarang ing Australia?
Sanajan produk iki dimaksudake kanggo dipangan kanthi cara meres wadhahe alon-alon, konsumen bisa nyedhot produk kasebut kanthi kekuwatan sing cukup nganti ora sengaja mlebu ing trakea. Amarga bebaya iki, Uni Eropa lan Australia nglarang jeli woh Konjak.
Apa mi konjak bisa nggawe lara?
Ora, digawe saka oyod konjak, yaiku salah sawijining tanduran alami, mi konjak olahan ora bakal mbebayani kanggo sampeyan.
Apa mi konjak iku Keto?
Mi konjak iku ramah keto. Mi iki ngandhut 97% banyu lan 3% serat. Serat iku karbohidrat, nanging ora ana pengaruhe marang insulin.





