Mie gandum utuh Ketoslim Mo Shirataki mie organik garing
Babagan barang iki
Mie oat konjak minangka salah sawijining jinis mie kitaramah keto panganan konjac, uga diaraniMie oat shirataki or Mie oat ajaibOra kaya seri liyane, mie oat konjac iki dicampur karo glepung oat lan glepung konjac, nambahake serat oat menyang campuran kasebut ora mung nambah tekstur mie kaya mie endhog biasa nanging uga nambah manfaat nutrisi mie. Pramila diarani "Mie Ajaib"Digawé saka tanduran konjac, ditandur ing Asia Tenggara, mliginé China lan Jepang. Tanduran iki kebak serat pangan. Persis ndadèkaké produk kita minangka panggantos dhaharan sing sampurna kanggo wong sing lagi ngurangi bobot awak."
CARA NGANGGO/NGANGGO
-
1. Tumis bawang bombay, kecap asin, kecap asin, lan lenga wijen.
2. Lebokake sayuran ing wajan.
3. Lebokake mi lan aduk rata.
4. Tambahna uyah lan rasakna.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | mie oat konjac |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Tepung Oat, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 9Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Pitakonan: Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Wangsulan: Ora, aman kanggo sampeyan mangan.
Pitakonan: Apa sebabe mi konjak dilarang?
Wangsulan: Iki dilarang ing Australia amarga ana risiko keselek.
Pitakonan: Apa ora apa-apa mangan mi konjak saben dina?
Wangsulan: Inggih nanging boten terus-terusan.




