mie ajaib panganan utuh lasagna oat konjak | Ketoslim Mo
Bedane antarane oatmeal lanpasta(utawa spageti) yaiku pasta luwih tipis lan lasagna oat luwih amba, nanging digawe nganggobubuk konjak, sawijiningpanganan keto organikKonjac rendah karbohidrat ndadekake ususmu luwih resik
OEM&ODM Mie Shirataki sing enak karo panganan vegetarian konjac bebas gluten Lasagna konjac oat
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Lasagna Oat Konjac-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat dhuwur |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 8Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 4g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita




