Cemilan Konjak sing populer (Latiao rasa pedhes) Hot pot sayuran rambut weteng | Ketoslim Mo
Iki enak banget. Rasane kaya gurita utawa cumi-cumi, lan ana campuran bumbune sing enak banget. Kalorine uga cukup rendah, sekitar 20 saben bungkus. Sak kothak isi 20 kantong cilik, gampang digawa, mula iki panganan rendah kalori sing apik kanggo ngebaki weteng.
Kita duwe 4 rasa kanggo cemilan iki:
Rasa mrica acar: 22g saben kantong cilik, 11kkal saben kantong;
Cemilan rasa hot pot iki ngandhut 22 gram saben kantong cilik, lan saben kantong mung ngandhut 24Kkal;
Rasa sauerkraut: saben kantong cilik 22 gram, saben kantong mung 15Kkal;
Kanggo sing durung nate mangan cemilan konjak iki, aku saranake sampeyan nyoba acar lan cemilan hotpot sing ora pedhes kanggo pisanan, dene acar mrica lan cemilan pedhes rasane pedhes lan mati rasa.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Cemilan Konjac - Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 20g |
| Bahan Utama: | Banyu, Bubuk konjak, Mrica acar (mrica millet), lenga rapeseed, pati, uyah sing bisa dipangan, mrica, gula putih, rempah-rempah, ekstrak ragi, Aditif panganan (natrium glutamat, 5'-rasa nukleotida disodium, asam laktat, asam asetat, titanium dioksida, Natrium D-isoaskorbat, Asam sitrat, natrium laktat), sari sing bisa dipangan |
| Umur simpan: | 9 sasi |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/tanpa gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina 2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 482kJ |
| protein | 0g |
| Lemak: | 9.4g |
| Karbohidrat: | 5.2g |
| Serat pangan | 5.7g |
| Natrium: | 926mg |
Sampeyan uga bisa seneng
Sampeyan bisa uga takon
1. Apa kuwi cemilan Konjak?
Konjac, Konjac kuna iku jinis tanduran alpine sing tuwuh ing sekitar Cekungan Sichuan. Komponen utama yaiku konjac gluomannan, serat pangan sing larut ing banyu kanthi kualitas dhuwur, serat pangan mbantu njaga fungsi usus normal awak manungsa, minangka zat energi rendah, dikenal minangka nutrisi kapitu awak manungsa, panganan konjac sing dibentuk dening konjac gluomannan rasane kuwat, elastis lan renyah, minangka panganan sing cocog kanggo wong sing seneng kaendahan!
2. Informasi produk rambut sayuran weteng hot pot?
Merek: KETOSLIM MO
Ora organik;
Isi bersih: 22g saben kantong cilik, mung 23Kkal saben kantong;
Asal merek: Tiongkok
Rasa: rasa hot pot, rasa acar mrica, rasa acar kubis, rasa pedhes
Ukuran kemasan: 16*15cm
Panyimpenan: Simpen ing panggonan sing adhem lan garing



