konjac mie diet Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
Ana akeh cara kanggo mangan: Udang adhem, bukak kemasan, cucipangananKapisan, lebokake ing panci lan masak nganti 5 menit, copot, lebokake lawuh lan bumbu, cara mangan sing nomer loro: Sawise mateng lan dicopot, bisa digoreng karo daging utawa lawuh liyane, sing cocog kanggo panganan vegan.dheweke
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Panganan Vegan Udang Konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/serat dhuwur |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 5Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita





