Produk konjak Panganan kesehatan vegan Ketoslim Mo Hot pot weteng putih berbulu
Babagan barang iki
Produk Konjac: Produk Konjac kalebuberas shirataki, mi shirataki, udang konjak,cemilan konjak, lsp. diarani weteng wulu konjac putih. diekstrak sakaoyot konjak, sing uga diarani konnyaku, jeneng Latin kanggotanduran konjak
yaikuAmorphophallusWong-wong uga nyebutake minangka konjaku, ubi gajah, ilat setan, palem ula, lan lili voodoo. Umbi tanduran kasebut - bagean saka tanduran sing thukul ing lemah - ngandhut serat larut sing diaraniglukomanan.
Ikioyot konjakpanganan iki wujudé kaya weteng wulu, wernané putih, rasane kaya ngunyah, nangingpanganan vegan, resep digunakake ing macem-macem cara kaya hot pot, cemilan, lawuh.. wujude kaya daging sing wetenge wulu, panganan rendah kalori, panggantos sing cocog kanggo wong sing lagi diet, uga apik kanggo penderita diabetes.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Panasake panci nganti umob.
2. Bilas weteng sing wulune suwene 1 nganti 2 menit.
3. Lebokake ing panci panas, banjur bilas ing panci, sawetara detik utawa godhog wae miturut seleramu.
3. Nikmati wae panganan sing enak.
Tag Produk
| Jeneng produk: | Weteng wulu konjak putih |
| Bobot bersih kanggo mi: | 500g |
| Bahan Utama: | Banyu,Tepung Konjak |
| Umur simpan: | 12 sasi |
| Fitur-fitur: | Bebas gluten/ Rendah protein/ Rendah lemak |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg ing China 2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 73kJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 2.8g |
| Natrium: | 0mg |
Pitakonan lan Wangsulan:
Kenapa konjac dilarang?
Dilarang saka produk permen dening Komisi Eropa amarga potensi bahaya kanggo bocah-bocah.
Apami konjakala kanggo sampeyan?
Ora, riset nemokake yen konjac bisa mbantu nyuda kolesterol total, kolesterol LDL (ala), lan trigliserida.
Apa konjac dilarang ing Australia?
Ya, amarga ana potensi bebaya kanggo bocah-bocah.
Item liyane sing bisa dijelajahi
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.

Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Ora, iki digawe saka serat pangan sing larut ing banyu, sing mbantu nyuda bobot awak.
Apa sebabe oyot konjac dilarang ing Australia?
Sanajan produk iki dimaksudake kanggo dipangan kanthi cara meres wadhahe alon-alon, konsumen bisa nyedhot produk kasebut kanthi kekuwatan sing cukup nganti ora sengaja mlebu ing trakea. Amarga bebaya iki, Uni Eropa lan Australia nglarang jeli woh Konjak.
Apa mi konjak bisa nggawe lara?
Ora, digawe saka oyod konjak, yaiku salah sawijining tanduran alami, mi konjak olahan ora bakal mbebayani kanggo sampeyan.
Apa mi konjak iku Keto?
Mi konjak iku ramah keto. Mi iki ngandhut 97% banyu lan 3% serat. Serat iku karbohidrat, nanging ora ana pengaruhe marang insulin.





