Pabrik langsung keto Konjac udon mie | Ketoslim Mo
Endi panggonane tuku mi konjak
Ketoslim MoMinangka panyedhiya layanan katering siji-mandeg, kita nyedhiyakake produk paling apik kanthi rega paling apik kanggo restoran, bar, supermarket, pawon, gym, toko panganan entheng, lan liya-liyane.
Tujuan kita ora mung kanggo nyedhiyakake layanan kanggo para pelanggan,produk grosir paling apikkanthi rega paling murah, nanging uga kanggo nyedhiyakake layanan pelanggan siji-siji sing apik banget lan pengiriman cepet. Wis ana ing industri konjac luwih saka sepuluh taun, kita duwe liyanemie udon konjakWis luwih saka sepuluh taun ana ing industri konjac, kita duwe hubungan apik karo para pemilik restoran, perusahaan kuliner, lan profesional layanan panganan ing saindenging negara. Muga-muga bisa dadi toko siji-mandeg kanggo kabeh kabutuhan panganan grosir sampeyan.
Pasta konjac bebas gula bebas gluten mie spageti konjac basah Mie konjac udon
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | mie udon konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak,Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/tanpa gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 4Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.2g |
| Natrium: | 7 mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Sawetara kawruh cilik babagan konjac
| Langkah 1 | Wiwitproduk konjakbisa cacat lan rusak tanpa panyimpenan banyu, panggunaan banyu alkali kanggo ngawetake panganan ing kantong (tanpa nambah pengawet) njaga bentuk panganan konjak, uga rasa sing luwih apik. |
| Langkah 2 | Panganan konjak sugih serat pangan, nanging ora bisa nyedhiyakake energi lan protein sing cukup, mula manganpanganan konjakIng wektu sing padha, elinga kanggo cocogake sawetara woh-wohan, sayuran lan daging saka panganan oh, supaya luwih kondusif kanggo kesehatan. |




