Mie Grosir kanggo ngurangi bobot awak Mie udon konjac khusus | Ketoslim Mo
Mie udon konjakminangka panganan unik, sing nggawe wong rumangsa wareg, saengga bisa ngontrol asupan panganan kalori dhuwur liyane kanggo entuk efek penurunan bobot, nanging kanthi kalori sing sithik banget.
Ikimi kanggo ngurangi bobot awaksugih glukomanan, sing digawe saka oyot konjak dadibubuk konjaklan diolah dadi mi beras, mi maggi utawa mi ramen. Nyatane, akeh panliten sing nuduhake yen glukomanan bisa mbantu sampeyan ngurangi bobot awak.
Mie shirataki pasta konjak bebas gluten 270g mie udon konjak
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Mie konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat dhuwur |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 5Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Sampeyan uga bisa seneng
Kanggo ndeleng luwih lengkap, klik ing kene:
Apa konjac Food | Ketoslim Mo
Carane nggawe konjac| Ketoslim Mo
Cara nyiyapake mie ajaib
Endi panggonane tuku mie ajaib| Ketoslim Mo
Apa mi apik kanggo ngurangi bobot awak?
Mangan konjac bisa mbantu awak manungsa mudhunake bobot. Kaping pisanan, konjac ngandhut glukomanan, sing bakal ngembung sawise mlebu ing awak manungsa, nggawe wong rumangsa wareg, nyuda napsu awak manungsa, saengga nyuda asupan panganan kalori, sing nduweni efek tartamtu kanggo mudhunake bobot. Kapindho, konjac sugih serat pangan, sing bisa ningkatake peristaltik usus manungsa, nyepetake buang air besar manungsa, nyepetake wektu panganan ing awak manungsa, lan nduweni efek positif kanggo mudhunake bobot. Kajaba iku, konjac uga minangka jinis panganan alkali sing apik kanggo awak. Yen wong sing duwe konstitusi asam mangan konjac, zat alkali ing konjac bisa digabungake karo zat asam ing awak kanggo ningkatake metabolisme manungsa lan nyepetake konsumsi kalori, sing nduweni efek positif kanggo mudhunake bobot awak. Nanging, kudu dicathet yen amarga konjac ngandhut jumlah pati tartamtu, konsumsi sing berlebihan gampang nambah jumlah panas ing awak lan nduweni efek sing ngelawan yaiku ngluwihi, mula kita kudu waspada. Yen sampeyan pengin ngurangi bobot kanthi bener, sampeyan kudu nggabungake diet lan olahraga supaya sehat
Apa Chowmein apik kanggo ngurangi bobot awak?
Tumis biasa ora ana pengaruhe kanggo ngurangi bobot awak, lan ora bakal ana pengaruhe, nanging yen sampeyan mangan mi konjak, mi iki ngandhut glukomanan sing bisa ningkatake gerakan gastrointestinal, ngilangi racun ing awak, saengga bisa entuk efek ngurangi bobot awak.
Apa mie bisa nggawe lemu?
Aku ora ngerti apa mi biasa bakal nggawe kowe lemu, nanging mi konjak mesthi ora bakal, malah kosok baline. Mi konjak bakal nggawe kowe kurus.





