Panganan Siap Saji | Pangganti Sega, Beras Konjak Instan | Ketoslim Mo
Babagan barang
Formula beras konjak instan padha karo beras konjak, nanging iki beras garing. Sampeyan bisa ngrendhem ing banyu panas sawetara menit sadurunge dipangan. Beras instan konjak trep lan cepet, lan sampeyan bisa nikmati panganan sing enak mung sawetara menit. Cocok kanggo pekerja kantor lan pelanggan sing mangan dhewe kanggo nikmati panganan sing prasaja lan cepet; nanging beras konjak migunani kanggo awak manungsa. Bahan utama sakaKetoslimMo'sProduk konjac yaiku oyot konjac, sing sugih nutrisi. Ngandhut glukomanan lan serat pangan, ora ngandhut gula lan kalori sing sithik banget.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Beras Konjak Instan Halal |
| Bahan Utama: | Banyu, bubuk Konjak |
| Fitur-fitur: | Panganan halal/Serat dhuwur/Panganan vegan/Rasa pedhes |
| Fungsi: | Mudhunake Bobot, Gampang digawa, Panggantine Dhaharan Vegetarian |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Bobot bersih: | 230g |
| Karbohidrat: | 31g |
| Kandungan Lemak: | 7.2g |
| Umur simpan: | 12 Sasi |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg |
| 2. Luwih saka 10 taun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM kasedhiya | |
| 4. Conto gratis | |
| 5. MOQ Rendah |
| Fakta Nutrisi | |
| 2 porsi saben wadhah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah saben porsi: | 212 |
| Kalori | |
| %Nilai Saben Dina | |
| Lemak Total 7.2g | 12% |
| Total Karbohidrat 31g | 10% |
| Protein 3.8g | 6% |
| Serat Pangan 4.3g | 17% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebu 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 553mg | 28% |
| Dudu sumber kalori sing signifikan saka lemak, lemak jenuh, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium lan wesi. | |
| *Persen Nilai Saben Dina adhedhasar diet 2.000 kalori. | |
Kauntungan kita
PANGAN HALAL:Ketoslim MoBeras konjak iku halal lan tundhuk karo standar diet Islam. Iki tegese konsumen Muslim bisa nikmati panganan sing enak iki tanpa kuwatir babagan konsistensine sing ketat.
KANDUNGAN SERAT TINGGI: Beras konjak instan sugih serat pangan, yaiku suplemen dhasar kanggo njaga kesehatan. Kandungan serat sing dhuwur ningkatake fungsi sistem pencernaan sing tepat, nyegah penyumbatan, lan mbantu ngontrol kadar gula darah lan kolesterol. Kanthi ngonsumsi Beras Konjak, sampeyan bisa kanthi gampang nambah asupan serat pangan kanggo ningkatake kesehatan sakabèhé.
Vegetarian: Beras konjak kita minangka panganan vegetarian tanpa aditif apa wae. Iki minangka pilihan sing cocog kanggo wong-wong sing ngetutake diet vegetarian. Apa sampeyan minangka penyayang vegetarian utawa wong sing nggoleki pilihan vegan, Konjak Rice Moments kita nyedhiyakake nedha bengi vegan sing bergizi kanggo sampeyan.
RASA Enak: Beras konjak instan kita nduweni rasa sing sugih lan pedhes, menehi pengalaman rasa sing nyenengake kanggo wong-wong sing seneng panganan pedhes. Pedhes bisa nambah rasa ing panganan nalika uga ngrangsang rasa luwe lan nambah minat ing panganan. Yen sampeyan seneng panganan pedhes, beras konjak kita bakal menehi sampeyan panganan panas sing enak banget.
Gambar Rincian
Cara Masak
Skenario sing Ditrapake
Pabrik






