shirataki lasagna Customized Konjac Dingin Noodles | Ketoslim Mo
Keto rendah karbohidratlasagna shiratakibisa digawe dadi sewu lapisan pancake, tengah dilapisi saus, karo sayuran siap saji lan daging goreng Patty, mangan kenyal banget, jinis konjac iki digawe saka lasagna,mi konjak shiratakiMangan ora bakal panas, sak kantong bobote 270 gram, bobote 1 wong. Bisa disesuaikan, mbutuhake OEM/ODM sampel gratis.
Mie konjak khusus 270g mie kulit adhem rendah karbohidrat shirataiki mie konjak dingin murni
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | lasagna konjac-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | tanpa gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 5Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Resep Lasagna Konjac
Sampeyan uga bisa seneng
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita




