serat oyot konjak panganan utuh hotpot weteng berbulu rendah kalori serat tinggi
Babagan Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. minangka produsenpanganan konjakKanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem produk, kualitas apik, rega terjangkau, lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Tag Produk
| Jeneng produk: | panganan vegan konajc-Ketoslim Moweteng wulu |
| Bobot bersih | 270g |
| Bahan Utama: | Bubuk Konjak(Tepung konjak), Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/tanpa gula, kalori rendah/serat dhuwur |
| Fungsi: | penurunan bobot awak, gula darah mudhun,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Bahan liyane: bubuk rumput laut
Informasi nutrisi
| Energi: | 17Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 2.8g |
| Natrium: | 0mg |
- •Ndorong cara mangan sing sehat -- Oyot konjakPanganan serat utuh, iki ningkatake penurunan bobot awak sing sehat kanthi panganan pokok sing enak, mung 73kJ saben porsi. Kasedhiya ing bentuk weteng wulu tradisional, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, lan beras konjak, saben-saben bebas saka gula, gluten, lan glukomanan sing sugih.
- • Perut Berbulu Berbasis Konjac-- Panganan oyot konjak Hairy belly digawe nganggo bahan unik sing dikenal minangka tanduran Konjak, sing asale saka Asia Tenggara, lan ngandhutGlukomanan, serat sing sehat lan alami, larut ing banyu sing mbantu pencernaan lan nyuda bobot awak.
- • ALTERNATIF PERUT BERBULU YANG RASANYA ENAK-- Nalika digabungake karo siji nganti rong gelas banyu, Hairy belly ngidini sampeyan ngrasakake rasa sing enak, konjac hot pot minangka pilihan sing apik, nalika ngawasi diet sampeyan. Serat Konjac sing ditemokake ing saben sajian hairy belly nduweni kemampuan sing apik kanggo nyerep cairan. Sawise serat kasebut kontak karo banyu nalika pencernaan, iki mbantu ngisi weteng, nggawe rasa wareg lan mbantumundhut bobot awak.
A: Ora. Oyot konjak ora bisa dipangan langsung, sawise diolah, kandungan karbohidrate rendah.
Produk anyar 2021 panganan konajc sehat hotpot populer weteng berbulu panganan vegan konajc
1. Apa konjac aman dipangan?
Konjak tanpa pangolahan apa wae iku beracun, mula enak dipangan sawise disterilisasi.
2. Apa oyot konjak kalebu karbohidrat?
Ora, iki kebak Glukan-manan, sejenis serat pangan sing larut ing banyu.




