Top-dirating konjac fettuccine murni slim pasta konajc | Ketoslim Mo
Gawe panganan Italia sing sehat lan rendah karbohidrat nganggo keajaibanfettuccine konjacIki bisa uga katon kaya khaspasta fettuccine konjac, nanging luwih apik kanggo awakmu.
Sajian sakami konjakngandhut limang kalori lan telung gram karbohidrat -- dibandhingake karo udakara 22 gram kanggo panganan biasalasagna-- supaya gampang cocog karo rutinitas saben dinamu.
Mie ajaib konjakdadi favorit ing antarane para vegetarian,ketogeniklan wong sing nglakoni diet bebas gluten amarga kalebu salah sawijining pasta sing ngandhut kalori paling endhek lan uga mbantu ngontrol bobot awak.
Lasagna kita sing tansah populer nduweni bentuk linguine klasik, mula iki pilihan sing sampurna kanggo nyerep saus lan nambah rasa ing lasagna Alfredo rendah kalori, keju Parmesan, lan liya-liyane.
Grosir spaghetti konjak murni kerut fettuccine konajc mi tanpa kalori tinggi
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | fettuccine konjac-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 5Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Sampeyan uga bisa seneng
Wong-wong uga takon:
Apa kuwi fettuccine konjac?
Fettuccine konjac iku pasta kalori rendah sing digawe nganggo konjac. Tanduran konjac iku sayuran oyot sing sugih serat pangan sing diarani glukomanan, bahan utama ing fettuccine konjac. Lasagna konjac fettuccine bentuke luwih amba tinimbang mie biasa. Minangka produk bebas gluten, fettuccine konjac ora ngandhut pati kanthi 0 karbohidrat bersih.
Kenapa konjac bisa ngenyes banget?
Konjac ngandhut serat larut, yaiku glukomanan, sing nggawe rasa wareg amarga proses pencernaane alon banget lan wis kabukten bisa nurunake kolesterol lan nyeimbangake gula getih. Enak orane konjac gumantung saka carane masak.
Apa pasta konjak ramah kanggo Keto?
Ya, mung ngandhut 2 g karbohidrat lan 5 kalori saben porsi 83 g, pasta konjac cocok banget kanggo para penggemar diet keto sing kepengin banget mangan pasta. Pasta iki uga dadi pilihan sing apik kanggo wong-wong sing ngetutake diet vegan utawa bebas gluten, utawa sapa wae sing mung pengin mangan luwih sehat utawa ngowahi rutinitas pasta ing wayah wengi.




