Pasta Lurus Kering HALAL mie Ketoslim Mo Shirataki slimming mie 100g
Babagan barang iki
Garing luruspastaiku sawijining jinismi instan, kuwi trep banget,militerKanggo digunakake ing njaba ruangan utawa kanggo dipangan ing njaba omah, loro-lorone pilihan sing paling apik. 100 gram saben porsi, pilihan sing wicaksana kanggo digawa nalika lelungan utawa munggah gunung. Sadurunge Natal, disaranake sampeyan mi instan anyar iki kanthi diskon. Digawe saka oyot konjak, kebak karoserat panganYen interval luwih suwe sampeyan krasa luwe. Intine ora ana rasa, sampeyan bisa nambah bahan apa wae sing disenengi, gampang dimasak, digodhog utawa mung diseduh, loro-lorone bisa ditampa.
CARA NGANGGO/NGANGGO
1. Tambahna masakan sing wis mateng karoberasmenyang mangkok cilik
2. Selehake bantalan pemanas lan tuangake banyu suhu ruangan ing mangkuk gedhe mudhun ing mangkuk cilik.
3. Selehake mangkuk cilik ing ndhuwure mangkuk gedhe. Tutup kabeh nganggo tutup.
4. Enteni kira-kira 15 menit.
5. Anggere kukus isih metu saka mangkuk, nikmati pangananmu!
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Pasta garing lurus |
| Bobot bersih kanggo mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Bubuk konjak, pati kentang, banyu, aditif panganan |
| Umur simpan | 18 sasi |
| Fitur-fitur: | Bebas gluten/Nol lemak/Ramah keto |
| Fungsi: | Siap dipangan/dipangan |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya4. Conto gratis5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 221Kkal |
| Protein: | 1.9g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 52.3g |
| Natrium: | 11mg |
VIDEO
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
Pitakonan: Apa mi konjak ala kanggo sampeyan?
Wangsulan: Ora, aman kanggo sampeyan mangan.
Pitakonan: Apa sebabe mi konjak dilarang?
Wangsulan: Iki dilarang ing Australia amarga ana risiko keselek.
Pitakonan: Apa ora apa-apa mangan mi konjak saben dina?
Wangsulan: Inggih nanging boten terus-terusan.




