cemilan konjac china cemilan konnyaku (Rasa Hot pot) | Ketoslim Mo
Cemilan konjak CinaBahan-bahane yaiku: banyu,glepung konjacPati, lenga sayur, lombok, uyah, gula putih, Umur simpan: 12 sasi; Bobot bersih 270g, disimpen ing panggonan sing adhem lan garing. Aja dibekukan.
Grosir panganan diet serat tinggi bebas gula sing bisa disesuaikan konjac panganan instan konjac panganan cemilan
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Cinacemilan konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 22g |
| Bahan Utama: | Banyu,Bubuk konjak, Mrica acar (mrica millet), lenga rapeseed, pati, uyah sing bisa dipangan, mrica, gula putih, rempah-rempah, ekstrak ragi, Aditif panganan (natrium glutamat, 5'-rasa nukleotida disodium, asam laktat, asam asetat, titanium dioksida, Natrium D-isoaskorbat, Asam sitrat, natrium laktat), sari sing bisa dipangan |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 456kJ |
| Protein: | 1.1 g |
| Lemak: | 6.2g |
| Karbohidrat: | 7.6g |
| Natrium: | 1026 mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Apa kuwi cemilan konjak?
| Langkah 1 | Wong bisa uga mikir yen cemilan iki digawe nggunakake cumi-cumi utawa gurita. Nanging nyatane, cemilan iki digawe nggunakake glepung konjak. |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita




