Shirataki mie panganan wutuh| Ketoslim Mo
Cara mangan: (Enak ing telung langkah)
1. Tuangakemi konjakmenyang mangkok.
2. Tambahna banyu sing umob, tutup lan rendhem mi nganti 1 menit;
3. Tuangna banyu umub, tuangna menyang kantong adonan lan aduk rata sadurunge disajikake.
Cathetan:
1. Zat alergenik: Mi Shuang Shuang iki (Mie konjak) ngandhut produk kedelai lan biji-bijian sing gluten;
2. Cara panyimpenan: Simpen ing panggonan sing adhem lan adoh saka cahya lan ora bisa dibekukan
3. Umur simpan: 12 sasi
Tips: Yen kantong njero rusak utawa ngembang utawa dadi gelatin, aja dipangan. Bisa diganti ing panggonan tuku. Sethithik bahan ireng ing produk iki kalebu komponen Konjac, tulung yakin.
Tabel informasi nutrisi mi konjak
Katrangan Produk
Bahan-bahan mi konjak: banyu,Bubuk konjak, tepung maizena, asam sitrat
| Energi: | 71KJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Serat pangan | 4.2g |
| Natrium: | 0mg |
Lembar informasi nutrisi kanggo bungkus saus
● Bahan-bahan udang karang: banyu ngombe, lenga kedelai, pasta kacang, saus hoisin, gula batu kristal tunggal, rempah-rempah, lombok, uyah sing bisa dipangan, bumbu sari ayam, monosodium glutamat, saus tiram (kalebu pewarna karamel), bawang bombay, jahe, bawang putih, ekstrak ragi jinis rasa, mrica Sichuan, rasa lan rempah-rempah panganan, disodium nukleotida, disodium suksinat
Bahan-bahan campuran Dong Yin Gong: banyu ngombe, lenga sayur, uyah sing bisa dipangan, sup putih balung babi, bubuk klapa, lengkuas, sereh, lan liya-liyane.
● Bahan-bahan kemasan bumbu daging sapi sup emas: lobak acar, banyu ngombe, minyak sayur sup balung babi, saus lombok, monosodium glutamat, lombok acar (sayuran acar), jahe acar (sayuran acar), sayuran acar (sayuran acar), uyah sing bisa dipangan, lan liya-liyane.
Rasa udang karang pedhes
Mie Konjak sing adhem
Spesifikasi: 225g/tas
Mi konjak 200g (padhet > 150g) + 25g campuran udang karang
| Energi: | 1525KJ |
| Protein: | 4.7g |
| Lemak: | 31.2g |
| Karbohidrat: | 17.1g |
| Serat pangan | 3985g |
| Natrium: | 6.1mg |
Rasa Dong Yin Gong gaya Thailand
Mie Konjak sing adhem
Spesifikasi: 240g/tas
Permukaan konjak 215g (padhet > 170g) + kemasan campuran Dong Yin Gong 25g
| Energi: | 1314KJ |
| Protein: | 4.5g |
| Lemak: | 24.3g |
| Karbohidrat: | 19.9g |
| Natrium: | 6950mg |
Sup emas rasa sapi lemak
Mie Konjak sing adhem
Spesifikasi: 240g/tas
Permukaan konjak 215g (padhet > 170g) + Sup Emas Lemak Sapi bungkus 25g
| Energi: | 1010KJ |
| Protein: | 6g |
| Lemak: | 20.6g |
| Karbohidrat: | 8.6g |
| Natrium: | 6174mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Sampeyan uga bisa seneng
Apa mi konjak isa nggaringake?
Apike yen wis garing, bisa disimpen suwe ing pawon. Nanging ora kena dipangan yen wis entek. Enak dipangan karo sayuran goreng, kecap asin, lan potongan pitik/vegan.
Apa isa pesen mie shirataki garing?
Rasane sithik banget, mula cocog karo macem-macem bahan lan saus. Mi konjak umume "teles" lan "garing", lan uga dikemas ing macem-macem kemasan, kayata tas, kothak, kothak aluminium foil, lan liya-liyane.
Kepriye carane masak mi konjak garing?
Lebokake mi garing ing mangkuk, tuangake ing banyu sing umob lan rendhem nganti 10 menit. Mi garing bakal mboko sithik dadi empuk. Godhog banyu ing panci, lebokake mi, masak nganti 10 menit, lebokake bahan-bahan, bumbu lan lawuh, banjur sendhok lan pangan.






