Mi instan, panganan konjak, Ketoslim-mo, bihun, rasa sauerkraut sing enak
Babagan barang iki:
Pasta tipis:Katone kaya mi pasta (spaghetti) khas, nanging luwih apik kanggo kesehatanmu. Pasta kurus sing tansah populer yaikumi rendah kalori, dadi cocok banget kanggopanggantos dhaharan.
Resep kuna: Mie ajaib utawa kabeh produk digawe sakatanduran konjak(ditambah banyu jeruk nipis mineral kanggo mbantu mi tetep bentuke). Iki padha karo cara para biksu Buddha sing ngembangake mi iki nggawe luwih saka 1.400 taun kepungkur ing Tiongkok lan Jepang kuna!
Alternatif rasa: Rendah kalori, rendah karbohidrat utawa bebas gluten ora ateges sampeyan ora bisa nikmati masakan sing enak, kita nawakake akeh pilihan rasarasakanggo milih, pilih siji kanggo miwiti cara mangan sehat anyarmu saiki!
Akeh Manfaate: Digawe sakaoyot konjaksing kebak serat pangan, ngandhut akehGlukomananWis kabukten bisa mbantu nurunake kadar gula darah ing wong sing duwe diabetes lan resistensi insulin. Amarga serat kentel bisa ngalangi pengosongan weteng, kadar gula darah lan insulin mundhak kanthi bertahap nalika nutrisi diserep menyang aliran getih. Serat kentel kasebut bisa ngalangi pengosongan weteng, saengga sampeyan tetep wareg luwih suwe lan pungkasane mangan luwih sithik.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Bukak bungkuse.
2. Wis siap dipangan, mi instan konjak iki isa dipangan tanpa kudu ngenteni suwe.
3. Sampeyan mung perlu kuwatir babagan sepira banter sampeyan bisa nyedhot nalika ngrasakake pangganti mie bentuk spageti tradisional sing enak iki.
Tag Produk
| Jeneng produk: | Mie instan konjak-Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 180g |
| Bahan Utama: | Banyu,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 64Kkal |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/ Rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg ing China 2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 64Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 2.6g |
| Karbohidrat: | 7.4g |
| Natrium: | 1026mg |
Item liyane sing bisa dijelajahi
Ketoslim mo Co., Ltd. minangka produsen panganan konjak kanthi peralatan uji coba sing lengkap lan tenaga teknis sing kuwat. Kanthi macem-macem pilihan, kualitas apik, rega sing terjangkau lan desain sing apik, produk kita digunakake sacara ekstensif ing industri panganan lan industri liyane.
Kauntungan kita:
• 10+ taun pengalaman industri;
• Jembaré lahan tandur 6000+ kothak;
• 5000+ ton output taunan;
• 100+ karyawan;
• 40+ negara ekspor.
apa konjac Food | Ketoslim Mo
carane nggawe konjac| Ketoslim Mo
Apa efek permukaan oat konjac | Ketoslim Mo
Kenapa konjac diarani panganan diet paling apik| Ketoslim Mo
Apa mbebayani mangan mi Shirataki nol kalori nol karbohidrat saben dina | Ketoslim Mo
Sinau luwih lengkap…
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita








