Produsen mie shirataki kering 75g mie konjac kering | Ketoslim Mo
Mie Konjak Garing
Cara mangan:
Rendhem konjackmi konjak garinging banyu suwene 30 menit, rendhem nganti empuk, banjur bilas nganggo banyu resik. Sampeyan bisa nggunakake minangka mie pokok utawa minangka lawuh kayata hot pot, godhogan, lan liya-liyane.
Yen sampeyan nyoba garingmi shiratakiKanggo pisanan, disaranake sampeyan mangan sithik dhisik supaya ora kembung lan rasa ora nyaman.
Rasane ora enak blas! Sajikna karo saus favoritmu! Mie shirataki garing kayamie ubi ketoamarga rasane entheng banget saka segi tekstur, tegese cocok banget kanggo nambahi rempah-rempah lan nggawe sajian apa wae sing dikarepake.
Endi panggonane tuku mi shirataki
Ketoslim MoMinangka panyedhiya layanan katering siji-mandeg, kita nyedhiyakake produk paling apik kanthi rega paling apik kanggo restoran, bar, supermarket, pawon, gym, toko panganan entheng, lan liya-liyane.
Tujuan kita ora mung kanggo nyedhiyakake layanan kanggo para pelanggan,produk grosir paling apikkanthi rega paling murah, nanging uga kanggo nyedhiyakake layanan pelanggan siji-siji sing apik banget lan pengiriman cepet. Sawise luwih saka sepuluh taun ana ing industri konjac lan duwe agen ing saindenging negara, kita bangga bisa mbangun hubungan sing langgeng karo pemilik restoran, perusahaan kuliner, lan profesional layanan panganan ing saindenging negara lan ngarep-arep bisa dadi toko siji-mandeg kanggo kabeh kabutuhan panganan grosir sampeyan.
75g mie konjak garing bebas lemak panganan diet keto nganggo saus
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Mie Konjak Garing -Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 75g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/tanpa gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi kanggo ngurangi bobot awak |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 21Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 4.9g |
| Serat pangan | 0.7g |
| Natrium: | 6.1mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Apa mie shirataki isa garing?
| Langkah 1 | Panganan konjakDiawetke nganggo banyu biasane ora garing. Kauntungane yaiku ora duwe ambu khas Shirataki, lan garing lan gampang diangkut lan disimpen. Meh ora ana rasane, nanging gampang nyerep umume saus, kaya roti bumbu ing ramen, kecap, utawa saus tumis. |
| Langkah 2 | Mie garing iki, sak kantong cilik bobote 75 gram, sak kantong cilik isa dadi bobote wong, yen biasane mangan luwih akeh, isa dimasak 2 potong. |
Sampeyan uga bisa seneng
Apa mi konjak isa nggaringake?
Apike yen wis garing, bisa disimpen suwe ing pawon. Nanging ora kena dipangan yen wis entek. Enak dipangan karo sayuran goreng, kecap asin, lan potongan pitik/vegan.
Apa isa pesen mie shirataki garing?
Rasane sithik banget, mula cocog karo macem-macem bahan lan saus. Mi konjak umume "teles" lan "garing", lan uga dikemas ing macem-macem kemasan, kayata tas, kothak, kothak aluminium foil, lan liya-liyane.
Kepriye carane masak mi konjak garing?
Lebokake mi garing ing mangkuk, tuangake ing banyu sing umob lan rendhem nganti 10 menit. Mi garing bakal mboko sithik dadi empuk. Godhog banyu ing panci, lebokake mi, masak nganti 10 menit, lebokake bahan-bahan, bumbu lan lawuh, banjur sendhok lan pangan.






