Beras Konjak Kering Telung Warna Keto | Beras Glikemik Rendah | Ketoslim Mo
Babagan barang
Ketoslim MoKeto Tri-WarnaBeras Konjak Garingminangka produk sing bergizi lan enak kanthi indeks glikemik sing endhek, dirancang khusus kanggo wong-wong sing nglakoni diet ketogenik. Digawé saka konjak, sayuran oyot sing rendah kalori lan dhuwur serat, kita menehi sampeyan alternatif kanggo beras tradisional.
Kasedhiya telung werna sing padhang, ungu, ijo lan kuning, sing makili telung butir, nambah variasi ing dhaharan sampeyan. Iki warna-warniberas konjakora mung bakal nglegakake ilatmu, nanging uga bakal nambahi warna ing dhaharan ketomu.
Fitur kasebut
Lima fitur utama keto telung warnaberas konjakProduk indeks glikemik rendah:
1. Panganan vegetarian tradisional Cina sing trep
2. Pilih tanduran organik
3. Tandur ekologis, tanpa pupuk kimia utawa pestisida
4. Pamriksaan manual kanggo njamin kualitas produk
5. Produk sertifikat
Kauntungan
4 Kauntungan utama saka produk beras konjak telung warna keto kanthi indeks glikemik rendah:
1. Nutrisi, rendah lemak, lan panggantos dhaharan lengkap
2. Glikemik Rendah / Gi Rendah
3. Cocok kanggo penderita diabetes
4. Pilihan biji-bijian, kebak lan kenyal
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Beras Konjak telung warna |
| Bahan Utama: | Beras, glepung jawawut, glepung jagung, glepung kentang ungu, glepung ubi jalar, glepung kentang, glepung soba, glepung oat, glepung quinoa, glepung barley dataran tinggi, bubuk protein gandum, bubuk serat pangan, bubuk pare, bubuk cordyceps militaris, bubuk seledri, bubuk kacang ijo, bubuk ubi, bubuk oyot kudzu, ekstrak godhong murbei, bubuk wolfberry, bubuk wiji rami,bubuk konjak, bubuk poria, pati jagung amilosa dhuwur (tahan), uyah sing bisa dipangan |
| Fitur-fitur: | Gi Rendah/Rendah Lemak/Rendah Karbohidrat/Natrium Rendah |
| Fungsi: | Mudhunake Bobot, Ngurangi Gula Darah, Panganan alternatif kanggo Diabetes |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Bobot bersih: | bisa diatur |
| Karbohidrat: | 75.2g |
| Kandungan Lemak: | 1.7g |
| Umur simpan: | 12 Sasi |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg |
| 2. Luwih saka 10 taun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM kasedhiya | |
| 4. Conto gratis | |
| 5. MOQ Rendah |
Informasi Nutrisi
| Fakta Nutrisi | |
| 2 porsi saben wadhah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah saben porsi: | 356 |
| Kalori | |
| %Nilai Saben Dina | |
| Lemak Total 1.7g | 3% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 75.2g | 25% |
| Protein 7.4g | 12% |
| Serat Pangan 2.6g | 10% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebu 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 42g | 2% |
| Dudu sumber kalori sing signifikan saka lemak, lemak jenuh, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium lan wesi. | |
| *Persen Nilai Saben Dina adhedhasar diet 2.000 kalori. | |
Gambar Rincian
Skenario sing Ditrapake
Pabrik






