Panganan Konjak Rendah Kalori Mie Inatant Konjak Emas
Mi Instan Konjac Gold ramah keton amarga kandungan karbohidrat sing meh ora ana.
Kanthi mung 1,2g karbohidrat lan 5 kalori saben 270g,Mie konjakCocok banget kanggo sing ngidam pasta nalika diet keto. Kanggo vegetarian utawa sing mangan bebas gluten, mi konjak minangka salah sawijining panganan sing nyuda lemak nalika diet ketogenik, mula dadi pilihan sing apik amarga bisa ditemokake ing restoran, pusat kebugaran, supermarket, lan papan bungkus.
Amarga mi konjak saya populer, sawetara merek ngasilake bubuk konjak sing wis digawe. Yen sampeyan lagi diet rendah karbohidrat, sampeyan kudu ati-ati supaya bahan tambahan, kayata saus, pemanis, lan sayuran pati, ora ngluwihi watesan karbohidrat sampeyan.
Konjac (juruo), kalori rendah
Kandungan pati sing sithik lan rasa wareg sing kuwat
Ing diet rendah karbohidrat ketogenik
Bisa digunakake minangka gantine glepung
Nanging sampeyan kudu ngerti babagan pantangan konsumsi konjac:
1. Konjac mentah ngandhut racun, mula priksa manawa dimasak luwih saka telung jam sadurunge dipangan.
2. Konjac ngandhut serat pangan sing sugih banget, sing ora gampang dicerna lan diserep sawise mlebu usus. Mulane, wong sing duwe fungsi gastrointestinal sing kurang apik lan gangguan pencernaan ora kena mangan kakehan saben mangan.
3. Kanggo wong sing duwe gejala pilek, konjac kudune mangan luwih sithik.
4, Konjakyaiku rambut, pasien penyakit kulit sing ngalami ruam, gatel, lan gejala liyane kudu mangan luwih sithik.
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | Mie Instan Konjac GoldKetoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/tanpa gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 125KJl |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 6.4g |
| Natrium: | 12mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Kawruh liyane babagan mi konjak
| 1 Nov | Kenapa konjac bisa ngenyes banget?Oyot konjac ngandhut udakara 40% serat larut -- glukomanan. Amarga ciri khas panyerepan banyu sing kuwat, konjac sugih serat pangan, sing bisa ngasilake rasa wareg, nyuda kolesterol lan nyeimbangake gula getih. |
| 2 Nov | Kenapa konjac bisa ngenyes banget?Konjac ngandhut serat larut, yaiku glukomanan, sing nggawe rasa wareg amarga proses pencernaane alon banget lan wis kabukten bisa nurunake kolesterol lan nyeimbangake gula getih. Enak orane konjac gumantung saka carane masak. |
| 3 Nov | Apa mi konjak 0 kalori? Mi konjac meh bebas kalori (rata-rata 8 kalori saben 200g) digawe saka oyod tanduran konjac (konnyaku), sing digawe dadi glepung sadurunge diowahi dadi mi kanthi macem-macem ambane. Kalorine sithik banget, nanging isih ngenyangke, amarga serate dhuwur banget. |
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Apa mi instan emas bisa nambah gula darah?
Mi konjak Serat iki ngalangi pencernaan lan mbantu nyuda lonjakan gula getih. Amarga dicerna alon-alon, glukomanan uga nyedhiyakake panganan kanggo bakteri apik ing usus besar supaya bisa ngasilake asam lemak rantai pendek, nyuda inflamasi, lan ngrangsang pelepasan hormon enterotropik peptida YY. Sing bisa migunani kanggo kesehatan usus sampeyan.
Mie instan emas konjak ngandhut karbohidrat sing sithik?
Oh, bener! Nyatane, iki produk nol karbohidrat! Lan bebas gluten!
Apa angel nyerna mi konjak?
Kandungan karbohidrat sing bisa difermentasi ing konjac biasane apik kanggo kesehatan, nanging uga bisa angel dicerna dening wong tartamtu. Nalika sampeyan mangan konjac, karbohidrat iki difermentasi ing usus gedhe, ing ngendi bisa nyebabake macem-macem efek samping gastrointestinal.






