low cal spaghetti konjac soba mie | Ketoslim Mo
Apa kowe kesusu? Kanthi mbilas cepet, iki alami,mi rendah kaloriwis siap dipangan! Rasane sing netral ndadekake mi iki serbaguna, nanging cara favorit kita kanggo mangan yaiku masak ing sup karo sayuran sing dicincang, utawa digoreng karo pitik lan sayuran. Bonus: Porsi 4 ons nyedhiyakake 15 persen saka asupan kalsium saben dina. Sanajan ora kaya segelas susu, isih akeh nutrisi sing biasane ora ditemokake ing mangkuk mi.
Pasta netral anyar 2021, mi konjak, mi konjak soba, bebas asam lan alkali
Katrangan Produk
| Jeneng produk: | mi konjac soba -Ketoslim Mo |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Banyu |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur-fitur: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/serat dhuwur |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, nyuda gula getih,mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg Cina2. Pengalaman luwih saka 10 taun3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 8Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0.4g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Nutrisi
Panggantos Dhaharan Ideal--Panganan Diet Sehat
Mbantu ngurangi bobot awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan sing apik
Serat pangan sing larut
Ngurangi hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Sinau luwih lengkap babagan produk Ketoslim Mo
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita




