Healthy Natural Keto Foods konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
Babagan barang iki:
Teh gelembungjeli konjak:Wangune kaya bal, rasane kenyal, Q mantul. digawe saka konjak, tanduran sing kebakserat pangan, ora mung ditambahake ing teh gelembung nanging uga teh utawa teh susu apa wae sing disenengi, Kita nyedhiyakake kombinasi lan ide sing luwih kreatif kanggo konsumen Nggawe kemungkinan ombenan tanpa wates. Lembut lan renyah gawe ketagihan, jeli Konjak minangka alternatif sing luwih sehat lan luwih apik kanggo sampeyan tinimbang mutiara tapioka! Iki rendah lemak sing populercemilan konjaksaka Asia nambahake tekstur & rasa ekstra ing ramuan karamel iki kanggo rasa sensasional sing bakal sampeyan senengi - tanpa kalori lan karbohidrat ekstra.
• kebak serat pangan, sing nggawe sampeyan rumangsa wareg sawise mangan luwih sithik.
• Puaske rasa ngidam teh legimu karo duo Teh Susu Gula Merah sing enak lan jeli sing kenyal ing sirup karamel sing legi lan gurih. Manjakan awakmu dhewe karo ombenan kualitas Starbucks kanthi rega sing luwih murah.
• Papat rasa: Rasa asli, rasa gula abang, rasa Matcha lan rasa Sakura.
Atribut
1. Siap digunakake
2. Simpen ing panggonan sing adhem lan garing, durung dibuka sajrone 1 taun
3. Digunakake kanggo ombenan adhem, rasane luwih enak
Tag Produk
| Jeneng produk: | Teh gelembungjeli konjak |
| Bobot bersih kanggo mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Banyu,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 0Kkal |
| Fitur-fitur: | bebas gluten/ Rendah protein/ |
| Fungsi: | ngurangi bobot awak, ngurangi gula darah, diet mie |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1.Pasokan siji-mandeg ing China2. Luwih saka 10 taun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Conto gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 336kJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 18.4g |
| Serat pangan | 3g |
| Natrium: | 17mg |
Iku sejatine konjac lan bisa digunakake minangka bahan mentah kanggo nggawejeli konjak sing kenyal.Iki bisa digabungake karo pirang-pirang jinis bahan mentah. Iki minangka salah sawijining, lan uga bisa digunakake minangka bahan cilik ing teh susu wae.jeli konjak bobalan mutiara nduweni panggonan sing padha yaiku bisa digawe dadi macem-macem rasa, kayata rasa asli, matcha, gula ireng, lan liya-liyane. Saka rasa, uga dipérang dadi jinis waxing alus, jinis renyah elastis, lan jinis tahan panas kanggo adaptasi karo macem-macem produk teh susu.
Adegan sing bisa dipangan: Bisa ditambahake ing macem-macem ombenan, kayata: teh susu/kopi/susu/sante/woh-wohan, lsp.
Wong-wong uga takon:
Apa ikukonjacteh gelembung?
Digawé saka konac sing kebak serat larut alami sing diaraniglukomanantinimbang mutiara tapioka sing dhuwur kalori.
Apa isine jeli ireng ing teh gelembung?
Mutiara tapioka ireng BobaUga diarani gelembung utawa mutiara..
Apa bahan saka jeli ing teh gelembung?
digawe sakadaging klapa, utawa konjac, produk sampingan sayuran.





