Konjac Milkshake OEM/ODM proviate label丨Ketoslim Mo
Babagan barang iki
Milkshake nutrisi nduweni kalori 144 kilojoule, lan hamburger nduweni kalori 800 kilojoule. Ngombe milkshake padha karo mlayu 1 jam, nglangi 2 jam, lan mlayu 8 kilometer. Ana akeh rasa sing bisa dipilih.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
Ngombe instan, ora perlu ngenteni. Cara mangan: Kocok supaya bubuk rata, tambahake banyu anget, kocok rata, sajikake kanthi becik, sampeyan uga bisa njupuk cangkir saka banyu, tambahake banyu panas, roti esuk bakal luwih enak lan bergizi.
Tag Produk
| Jeneng produk: | Milkshake konjak |
| Bobot bersih kanggo mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Banyu, Tepung Konjak |
| Umur simpan: | 12 sasi |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Kemasan: | Tas, Kothak, Sachet, Paket Tunggal, Kemasan Vakum |
| Layanan Kita: | 1. Pasokan siji-mandeg ing China 2. Pengalaman luwih saka 10 taun 3. OEM & ODM & OBM kasedhiya 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Informasi nutrisi
| Energi: | 1436kJ |
| Protein: | 54g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 338g |
Item liyane sing bisa dijelajahi
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita




